Rzęsy objętościowe

Matka natura nie dała ci pięknej firany rzęs? Twoje naturalne rzęsy są liche, krótkie i niemal niewidoczne? Jeżeli tak, to z pewnością nieraz zastanawiałaś się nad przedłużeniem ich w salonie kosmetycznym. O ile jeszcze tego nie robisz, to zapewne myślisz nad taką wizytą. Na rynku jest jednak wiele różnych opcji na przedłużanie i zagęszczanie rzęs! Którą z nich wybrać? Odpowiedź na to pytanie będzie zdecydowanie prostsza jeżeli wiesz, czego oczekujesz i jak dokładnie chcesz wyglądać. Może marzysz o naprawdę długich rzęsach, a może interesują cię rzęsy objętościowe, które wyglądają tak, jakby było ich nieskończenie wiele!

Przedłużanie tradycyjne

Rzęsy objętościoweJeżeli niekoniecznie chcesz mieć rzęsy objętościowe, jednak marzy ci się lekkie ich zagęszczenie i przede wszystkim przedłużenie, to powinnaś w salonie kosmetycznym poprosić o jak najbardziej tradycyjną metodę przedłużania. Oczywiście, jeżeli sama nie jesteś osobą, która samodzielnie dokleja sobie sztuczne rzęsy, to powinnaś się właśnie udać do profesjonalistki. Jeżeli nie wiesz jak dany zabieg dokładnie się nazywa, to nic straconego, wystarczy że opiszesz kosmetyczce dokładnie to na czym najbardziej ci zależy. Ona powinna umieć dobrać usługę tak, byś była zadowolona!

Gdy zależy ci na objętości

A co jeżeli zależy ci na rzęsach objętościowych? Cóż, ofertę takich zabiegów także znajdziesz w dobrych salonach kosmetycznych. Niezależnie czy wolisz bardziej naturalne rzęsy 1:1 czy jednak chcesz szokować robiąc sobie Russian Volume, to odpowiednio przygotowana kosmetyczka będzie w stanie ci pomóc. W zależności od tego jaką opcję wybierzesz, taki zabieg zostanie ci wykonany.
Jak więc widzisz, tak naprawdę to od ciebie zależy jaki zabieg będzie wykonany. Jeżeli sama nie jesteś w stanie uzupełnić swoich rzęs, albo jeżeli twoje umiejętności nie są wystarczająco dobre, to zdecydowanie lepiej jest poprosić o pomoc profesjonalistkę. Zwłaszcza, że tak zrobione rzęsy zostaną z tobą naprawdę długo!

Podsumowanie

Jeżeli nie umiesz samodzielnie doklejać sobie rzęs, albo dopiero zaczynasz interesować się tym tematem, to zrobienie sobie zabiegu pozostaw profesjonalistom. I nie ważne, czy chcesz mieć przedłużone rzęsy, czy jednak zależy ci na rzęsach objętościowych. Samodzielne wykonywanie takich zabiegów powinno mieć miejsce wyłącznie wtedy, gdy twoja ręka będzie pewna i niezachwiana. Nie chcesz przecież wsadzać sobie kępki sztucznych rzęs z klejem w środek oka! A profesjonaliści wcale tak wiele w dzisiejszych czasach nie kosztują!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCienie do oczu
Następny artykułCienkie włosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here