Ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1

Jeżeli jesteś posiadaczką raczej średnich rzęs i chciałabyś je przedłużyć, to zapewne zastanawiasz się ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1. Metoda ta polega na doklejeniu do każdej z twoich naturalnych rzęs, jednej jedwabnej. Efekt takiego zabiegu jest naturalny i wygląda naprawdę estetycznie! Jednak jaka jest cena takiego zabiegu w dobrym salonie kosmetycznym, gdzie zajmie się tobą profesjonalistka? Cóż, to zależy od danego salonu tak naprawdę, ceny są bardzo różne. U jednej kosmetyczki będziesz musiała zapłacić 100 zł, a u innej nawet trzykrotnie więcej!

Gdzie zrobić sobie rzęsy?

Oprócz pytania ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1, często pada także pytanie gdzie to zrobić? Wiadomo, im bardziej prestiżowy salon, tym więcej to kosztuje, ale także ma się więcej pewności co do jakości wykonanej usługi. Rzęsy zrobione przez doświadczoną profesjonalistkę mogą zostać z tobą przez naprawdę długi czas! Dobrze wykonany zabieg, powinien wytrzymać nawet kilka tygodni! Musisz jednak przestrzegać kilku zasad: przede wszystkim jeżeli stosujesz makijaż, to nie powinnaś go zmywać olejami lub preparatami zawierającymi oleje. Może to osłabić klej na rzęsach, a co za tym idzie, rzęsy ci odpadną. Najlepiej także by było, żebyś nie spała na brzuchu, ponieważ możesz sobie takie rzęsy odkształcić. No i powinnaś unikać wilgoci przez pierwszą dobę od zrobienia rzęs, ponieważ klej nadal zasycha.
Tak więc, powinnaś zrobić rzęsy w dobrym salonie kosmetycznym, ale po zabiegu także powinnaś bardziej uważać. Dzięki temu będziesz mogła dłużej cieszyć się efektami jakie uzyskasz!

Zapytaj znajomych lub zdaj się na opinie

Ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1Jeżeli już mniej więcej wiesz ile kosztuje przedłużanie rzęs metodą 1 1 w salonach kosmetycznych w twojej okolicy, to czas wybrać ten właściwy. Wiadomo, jeżeli w jakiś sposób ogranicza cię twój budżet, to zapewne wybierzesz opcję właśnie budżetową, jeśli jednak masz nieco więcej pieniędzy do wydania, to powinnaś zdać się na opinię innych osób! Im więcej dany salon ma klientek, im więcej z nich jest zadowolonych i im więcej z nich wystawia mu pozytywne opinie, tym więcej znaczy to, że dany salon jest po prostu dobry. Warto właśnie się do niego wybrać, aby mieć pewność, że praca będzie wykonana solidnie, a ty będziesz zadowolona z uzyskanych efektów. Może twoje znajome wiedzą o kimś, kto prywatnie wykonuje tego typu zabiegi i jest w tym dobry? Popytaj. Kto pyta nie błądzi! Być może znajdziesz wspaniałą opcję, która będzie także budżetowa? A może znajdziesz jakiś kod zniżkowy gdzieś w Internecie, który będziesz mogła wykorzystać? Kto wie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWypełnianie ust
Następny artykułCienie do oczu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here