Wypełnianie ust

Usta jak u Angeliny Jolie – która z kobiet nie chciałaby mieć tak pięknych i zmysłowych ust? Jeżeli też jesteś jedną z fanek pełnych ust to zapewne interesują cię techniki ich wypełniania. Niektóre kobiety decydują się na zabiegi kosmetyczne, inne z kolei wypełnianie ust robią wyłącznie kredką i szminką. W zależności od tego, czego oczekujesz w życiu, możesz wybrać odpowiednią dla siebie metodę. Każda z nich ma bowiem swoje niezaprzeczalne plusy!

Dobrej jakości kosmetyki w ruch!

Jeżeli nie chcesz inwazyjnie powiększać swoich ust, możesz używać do tego kosmetyków takich jak konturówki czy szminki. Dzięki tym przedmiotom będziesz w stanie nadać swoim ustom dowolny kształt, bazując na iluzji optycznej. Zdecydowanym plusem takiej metody na wypełnianie ust, jest jej nieszkodliwość. Jeżeli jesteś osobą, która ma niską tolerancję na ból, to łatwiej ci będzie przekonać się do odpowiedniego makijażu, aniżeli do wypełniania ust kwasem hialuronowym za pomocą strzykawki.
Z kolei jeżeli chodzi o minusy, to jest nim powtarzalność. Specjalny makijaż (o ile nie będzie permanentny) będziesz musiała wykonywać codziennie. Kosmetyki wykorzystane do takiego wypełniania ust będą musiały być odpowiedniej jakości, aby co chwila nie ścierały się i nie trzeba było ich nakładać ponownie.
Wiele kobiet i dziewcząt jednak decyduje się na takie rozwiązanie, bo jest tańsze od wizyty w salonie medycyny estetycznej, a daje całkiem dobre efekty. Ale czy zastrzyków z kwasem hialuronowym trzeba się bać?

Wizyta w salonie medycyny estetycznej!

Wypełnianie ustW dzisiejszych czasach coraz bardziej popularnym rozwiązaniem na wypełnianie ust, jest wizyta w salonie medycyny estetycznej. Oczywiście zastrzyki z kwasem hialuronowym nie są najtańszą alternatywą, jednak w obecnych czasach, najlepszą na jaką można się zdecydować. Tego typu zabieg nie jest na stałe, jednak jego efekty potrafią utrzymać się naprawdę długo – w większości przypadków do 12 miesięcy, chociaż znajdą się i takie osoby, którym efekt trzyma się do 3 lat!
Zabieg wypełniania ust wykonany w profesjonalnym salonie przez odpowiednio wyszkoloną osobę nie będzie bolesny, stosowane jest bowiem znieczulenie miejscowe. Warto zatem zastanowić się nad taką alternatywą, której nie trzeba powtarzać codziennie.

Podsumowanie

Jeżeli marzą ci się pełnie usta, to masz kilka alternatyw do wyboru. Możesz osiągnąć swój wymarzony wygląd na wiele sposobów. Jeżeli lubisz bawić się makijażem to polecane będzie ci konturowanie ust w odpowiedni sposób, jeśli jednak masz mało czasu w ciągu dnia, to lepszym rozwiązaniem będzie jednak wizyta u specjalisty w salonie medycyny estetycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here