Doczepianie rzęs

Nie można uwierzyć ale ten temat stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. Rzadko już można spotkać kobietę która na swoich rzęsach nie ma doczepionych rzęs. Kobiety po prostu czują się lepiej w dłuższych i bardziej odważnych rzęsach. Również popularne osoby stosują ten trik aby lepiej wyglądać. Makijaż od razu wygląda inaczej z doczepianymi rzęsami. Jest wiele metod na doczepianie rzęs. Warto więc o kilku wspomnieć.

Doczepianie rzęs u stylistki

Doczepianie rzęsTo chyba obecnie najpopularniejszy sposób na piękne rzęsy. Są aż trzy sposoby do wyboru. Metoda jeden do jeden polega na tym że do jednej naszej rzęsy zostaje doczepiona jedna sztuczna rzęsa. W metodzie dwa do jeden zostają doczepione dwie sztuczne rzęsy, a metoda tak zwana 3 D to doczepienie 3 sztucznych rzęs do jednej naszej. Zabieg taki trwa w zależności od metody ale najczęściej jest to od godziny do dwóch. Warto również wspomnieć że ta metoda doczepiania rzęs wymaga co trzy tygodniowego uzupełnienia, gdyż nasze rzęsy mają swoją fazę wzrostu oraz wypadania. Doczepianie rzęs tą metodą jednak nie kosztuje mało. Jest to zazwyczaj koszt powyżej 100 zł. Oczywiście zależy to od stylistki która nam to wykonuje, lecz warto również wspomnieć że im tańsza kosmetyczka tym zabieg może być gorszy. Warto więc przed każdym udaniem się do jakiejkolwiek osoby poczytać opinie na jej temat oraz dopytać jakich materiałów używa, aby nic nas nie uczuliło. Warto wspomnieć że o takie rzęsy należy bardzo dbać. Wykonanie kresek na powiece prawdopodobnie nie będzie możliwe, a na pewno nie będzie ich widać. Również codzienne odpowiednie czyszczenie jest zalecane przy takiej metodzie.

Doczepianie rzęs na własną rękę

Już same w zaciszu naszego domu możemy doczepić sobie rzesy. Mamy możliwość zakupy całego paska rzęs, połówek czy też kępek. Jest to bardzo tania metoda, gdyż takie produkty jak rzęsy czy klej do nich nie pochłaniają tyle pieniążków co doczepianie rzęs u stylistki. Takie rzesy przyklejamy sami w domu do naszej powieki oraz po kilu godzinach należy je ściągnąć, nie wolno w nich spać! Owe rzęsy można użyć kilka razy, jednak po każdym użyciu należy je dobrze oczyścić z kleju który utrzymywał sztuczne rzęsy na naszych powiekach.
Obie metody są bardzo dobre. Jednak jeśli wolimy nie zapłacić majątku i nie tracić czasu na co trzy tygodniowe spotkania w gabinecie kosmetycznych warto samemu zająć się codziennym doczepianiem rzęs. Jeśli jednak nie masz do tego codziennie cierpliwości albo po prostu Twój makijaż nie może tyle zajmować wygodniej jest mieć sztuczne rzęsy założone przez stylistkę rzęs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here