Żelowa maska do twarzy

Zabiegi w salonach kosmetycznych cieszą się stale rosnącą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zdecydowana ich większość jest bezinwazyjna. Nie trzeba więc obawiać się zastosowania skalpela, a następnie odbywania długotrwałej rekonwalescencji. Jednym z takich bezproblemowych zabiegów jest HIFU. Na czym dokładnie polega i kiedy warto z niego skorzystać? O tym poniżej.

Zabieg HIFU – czym się wyróżnia?

By zrozumieć skąd biorą się efekty zabiegów HIFU należy najpierw dowiedzieć się na jakiej zasadzie one działają. Mamy tutaj do czynienia z precyzyjnie skierowaną w stronę niedoskonałości wiązką ultradźwięków. To ona powoduje ruch i tarcie komórek, które na skutek tego zaczynają generować ciepło. W efekcie pojawiają się małe poparzenia wewnątrz tkanek, które nie są widoczne gołym okiem. Jest to bardzo istotne, ponieważ ktoś mógłby pomyśleć, że będzie miał ślady po zabiegu widoczne na skórze. Nie ma o tym mowy, wszystko dzieje się wewnątrz. Jaki jest rezultat tego procesu? Otóż mowa tutaj o pobudzeniu procesów regeneracyjnych, a także tych odpowiadających za odbudowę skóry.

Na jakie niedoskonałości zabieg HIFU ma wpływ?

Dokładniej mówiąc zabieg HIFU będzie pozytywnie oddziaływał na pojawiające się na skórze oznaki starzenia, do których należą znienawidzone przez wielu zmarszczki. Jest on także sposobem na odzyskanie właściwego owalu twarzy. Zabieg HIFU wykonywany między innymi w salonie kosmetycznym https://salonpieknecialo.pl/zabiegi/odmlodzenie-i-lifting/ zadba o odpowiednie napięcie skóry i jej elastyczność. Będzie to możliwe dzięki pobudzeniu produkcji elastyny oraz kolagenu. Te dwa składniki są bowiem niezwykle istotne jeśli chce się zadbać o młody wygląd skóry. Zabieg HIFU jest również bardzo skuteczny w przypadku redukcji zmian skórnych takich jak blizny i rozstępy. Wiele kobiet, zwłaszcza tych które w krótkim czasie drastycznie przybrało lub straciło na wadze boryka się właśnie z tym problemem. Zwyczajne kosmetyki dostępne na sklepowych półkach nie jest w stanie sobie z nim poradzić, ale profesjonalnie wykonany zabieg HIFU już tak, co można sprawdzić czytając opinie na jego temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here