Wczasy odchudzające

Letni wypoczynek możemy wykorzystać na beztroskie leżenie na plaży, połączone z objadaniem się lodami i popijaniem piwa. Możemy także zrobić dokładnie odwrotnie i udać się na wczasy odchudzające, gdzie połączymy odpoczynek ze zdrowym żywieniem i aktywnością fizyczną.

Schudnij na wczasach

Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej to propozycja dla tych, którzy podczas urlopu chcą zrobić coś dla siebie. Poprawić swój stan zdrowia, polepszyć samopoczucie, podnieść samoocenę. To wakacje, z których można wrócić szczęśliwym, że osiągnęło się zamierzony cel – utratę wagi.

Wczasy odchudzające są organizowane w specjalnych ośrodkach, w hotelach czy SPA. Ich uczestnicy mogą mieć zajęcia służące redukcji wagi na terenie tych placówek, albo w pięknych okolicznościach przyrody. Joga na plaży, nordic walking nad jeziorem, czy kondycyjny spacer po górskim szlaku to tylko nieliczne przykłady atrakcji, które zapewniają organizatorzy wczasów odchudzających. Dzięki temu podczas wakacyjnych wojaży możemy schudnąć i wrócić do pracy odmienieni, nowi, lepsi.

Naucz się zdrowych nawyków

Aby schudnąć i utrzymać zdrową, szczupłą sylwetkę przez długie lata niezbędne jest wyrobienie sobie zdrowych nawyków. Poranna gimnastyka, regularne chodzenie na basen, czy poobiedni jogging mogą stać się przyjemną rutyną, dzięki której pozbędziemy się zbędnych kilogramów.

Zdrowe nawyki dotyczą także kwestii odżywiania. Podczas wczasów odchudzających dowiemy się na przykład dlaczego nie można popijać w trakcie jedzenia i czym zastąpić smażenie, aby nie stracić smaku potraw. Całą wiedzę praktyczną i częściowo teoretyczną posiądziemy od wybitnych specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki, fizjoterapii, czy psychologii.

Odpocznij

Ale wczasy odchudzające to nie tylko katorżnicze ćwiczenia i drakońska dieta. Turnusy służące redukcji wagi, to w końcu wczasy i powinno się na nich także wypoczywać.

Odpoczynek jest niezwykle ważny, aby nie przeciążyć organizmu, dlatego na każdych wczasach odchudzających przewidziane są także chwile oddechu. Z resztą kto powiedział, że odpoczynek musi być bierny? Aktywność fizyczna też jest przecież formą odpoczynku. Bo czyż nie jest przyjemnie jechać rowerem przez las, czy ćwiczyć pilates na piaszczystej plaży?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here