sztuczne rzęsy cena

Salony kosmetyczne prześcigają się w przyciągnięciu klientek i oferują już nie tylko dobrej jakości usługi, ale konkurują też ceną. Przy przedłużaniu sztucznych rzęs cena gra często istotną rolę, zwłaszcza gdy chcemy by rzęsy były w odpowiednim czasie uzupełniane. Bo nie jest to jednorazowy wydatek.

Sztuczne rzęsy

Jest wiele możliwości wyboru pomiędzy różnymi rodzajami sztucznych rzęs. Jedne są bardziej zbliżone do naturalnych, inne są delikatniejsze. Cena sztucznych rzęs może być też pewnym wskaźnikiem do jakości wykonanych rzęs.
W zależności od potrzeb możesz wybrać rodzaj sztucznych rzęs i ich grubość. Można wyróżnić następujący asortyment rzęs: jedwabne, z futra norek syberyjskich, syntetyczne.

Bezpieczeństwo

Sztuczne rzęsy są bezpieczne i antyalergiczne. Przeciwwskazaniem są jedynie stany zapalne oczu, zapalenia spojówek czy jęczmienie. Podczas zabiegu nie można mieć założonych szkieł kontaktowych, a po zabiegu można je założyć
dopiero po 48 godzinach.

Kleje

sztuczne rzęsy cenaSztuczne rzęsy przykleja się specjalnymi do tego przeznaczonymi klejami. Są one coraz bardziej bezpieczne i delikatne. Nie jest już przeszkodą alergia, ponieważ Panie ze szczególna wrażliwością tez już maja możliwość skorzystania z odpowiedniego kleju. Po założeniu syntetycznych rzęs trzeba odpowiednio poczekać, by klej dobrze wyschnął.

Metody przedłużania rzęs

Jest kilka metod przedłużania rzęs. Najbardziej korzystną jest metoda 1:1, co oznacza że jedna sztuczna rzęsa jest przyklejana do jednej rzęsy naturalnej. To dobra metoda, bo nadaje lekkości i nie obciąża nadmiernie pojedynczych rzęs.
Podobną metodą jest 2:1 i 3:1 co jedynie pokazuje schemat, że 2 lub 3 sztuczne rzęsy są doklejane do jednej naturalnej rzęsy.
Salony kosmetyczne stosują również własne, które najczęściej są mieszanką wymienionych powyżej.

Pielęgnacja sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy utrzymują się przez około osiem tygodni, zwłaszcza starannie pielęgnowane. Staranne pielęgnowanie jest uzależnione o wybranego rodzaju rzęs, bo każde rzęsy maja inne zdolności.
Średnio co około 3-4 tygodnie należy uzupełnić w salonie kosmetycznym brakujące rzęsy. Pozwoli to na dłuższe zachowanie pięknego, zalotnego spojrzenia.
Ogólnie nie powinno się stosować w okolicach oczu preparatów na bazie tłuszczów. Syntetyczne rzęsy możesz dodatkowo malować tuszem do rzęs, ale należy wyposażyć się w odpowiednio do tego przeznaczone kosmetyki. To samo dotyczy się demakijażu.
Należy wystrzegać się gorących kąpieli, korzystania ze sauny i solarium. Uważać trzeba także na basenie ze względu na duża wilgotność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here