suszarka do włosów opinie

Szybki tryb życia niejako wymusza na nas robienie wielu rzeczy o wiele szybciej niż do tej pory. Najlepiej jakby wszystko była smart, kompaktowe itd. Do działu kosmetycznego też dotarła ta szybkość i brak czasu. Co raz częściej wybieramy kosmetyki 2w1 lub 3w1, prostownicę połączona z lokówką czy suszarkę by jak najszybciej rano wysuszyć włosy. Gdy stajemy przed zakupem suszarki do włosów, najpierw przeszukujemy Internet, by zebrać opinie. Trudno zebrać informacje o suszarkach z wysokiej półki cenowej, ale ze średniej półki suszarki do włosów opinii posiadają już nadto. Jakie są rodzaje suszarek? Na co zwrócić uwagę?

Suszarki w gorącym podmuchem

To rodzaj suszarki, który najczęściej można spotkać. Jeśli nie korzystamy zbyt często z suszarki do włosów to opinie użytkowników wskazują, że zupełnie wystarczy. Należy zwrócić uwagę, by przed korzystaniem z suszarki zabezpieczyć włosy np. sprayem termoochronnym. Ochroni to nasze włosy przed nadmiernym wysuszeniem i zniszczeniem włosów.

Suszarki z zimnym podmuchem

suszarka do włosów opinieTo zdecydowanie lepszy model suszarek do włosów, ponieważ nie niszczą tak intensywnie włosów ani nie przegrzewają skóry głowy. Chłodny nawiew ściąga łuski włosa.

Suszarki z jonizacją

Zakup suszarki do włosów z jonizacją to z pewnością bardzo dobry zakup. Sprzęt generuje jony ujemne, a neutralizują jony dodatnie, Co dodaje włosom blasku i pozostają wygladzone. Ta funkcja bardzo dobrze sprawdzi się zimą, kiedy często korzysta się z czapek, beretów czy kapeluszy i włosy się elektryzują.

Mała czy duża

Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie najczęściej będzie używana suszarka, czy w domu, czy w podroży. Od tego zależy czy potrzebna jest suszarka kompaktowa, mała, zgrabna, łatwo składająca się. Czy wręcz odwrotnie nie musi się składać, może być z dodatkowymi, bogatymi końcówkami, gdyż w łazience przechowywanie nie będzie to stanowiło problemu. Powinno się jeszcze zwrócić uwagę na to, że mała suszarka do włosów zazwyczaj posiada dużo mniej funkcji, możliwości niż duża.

Dodatki

Producenci oferują też mnóstwo dodatkowych elementów do urządzeń. Zastanowić się trzeba jakie są na potrzebne, z których będziemy korzystać. Do podstawowych należą: nakładka z wąskim strumieniem powietrza, nakładka z szerokim strumieniem powietrza, nakładka prostująca włosy, dyfuzor.
,
Odpowiednio dobrana suszarka z pewnością nie wpłynie negatywnie na stan naszych włosów. Panuje wiele opinii o negatywnym oddziaływaniu suszarek do włosów na włosy, że stają się suche, łamliwe z rozdwojonymi końcówkami. Kiedyś z pewnością tak było, lecz obecnie technologia poszła do przodu i można wybrać suszarkę do włosów z dobrą opinią, która nie niszczy włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here