Biuro to wizytówka firmy. Staramy się, aby było zaprojektowane oraz wykończone estetycznie oraz w sposób przemyślany, pragniemy również zachować w nim czystość. W utrzymaniu porządku pomagają nowoczesne i estetyczne maty wejściowe.

Jesień oraz zima są porami roku, gdy pogoda często nie jest dla nas łaskawa. Deszcz, śnieg oraz niska temperatura sprawiają, że trudniej walczy się z zabrudzeniami, które są wnoszone do wnętrza pomieszczeń. Rozwiązaniem, nad którym warto się zastanowić jest oczywiście wykorzystanie mat wejściowych, które skutecznie ograniczą powstawanie zabrudzeń na podłogach, przyczynią się to zwiększenia bezpieczeństwa w ciągach komunikacyjnych i zwiększą estetykę pomieszczeń. Plusem jest również możliwość spersonalizowania wycieraczki w ten sposób, aby była ciekawym gadżetem reklamującym naszą firmę.

Dlaczego warto inwestować w maty wejściowe?

Dobra mata wejściowa zdecydowanie ogranicza konieczność sprzątania. Dla firm, którym szczególnie zależy na tym, aby we wnętrzach pomieszczeń panował porządek mata jest skutecznym rozwiązaniem. Nikomu nie zależy przecież na tym, aby wchodzący do biura pracownicy lub klienci w pierwszej kolejności widzieli bałagan na podłodze. Mata wejściowa skutecznie usuwa brud oraz wilgoć z obuwia, stanowi także barierę ochronną dla często delikatnych podłóg biurowych. Brak mat wejściowych (zwłaszcza zimą) może skutkować również możliwością poślizgnięcia się na śliskiej podłodze.

Nowoczesne maty wejściowe z firmy EMKA S.A. sprawią, że podłogi, które są ułożone w biurze będą wymagały mniej czyszczenia, a tym samym zachowają swój oryginalny wygląd przez dłuższy okres. Warto pamiętać, że piach, błoto, a także rozsypywana zimą sól drogowa potrafią skutecznie zniszczyć nie tylko podłogi drewniane, ale również wykładziny biurowe.

Mata wejściowa jako gadżet poprawiający wizerunek firmy

Zadaniem maty wejściowej jest przede wszystkim ograniczenie rozprzestrzeniania się zabrudzeń na podłodze. Mata wejściowa może być również ciekawym elementem dekoracyjnym. Musimy brać pod uwagę fakt, że pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę wchodzący do biura lub sklepu klient przede wszystkim widzi to, co znajduje się na podłodze. Stąd warto zadbać o to, aby mata wejściowa była elegancka, praktyczna i przede wszystkim widoczna.

Produkowane przez firmę EMKA S.A maty wejściowe znacząco różnią się od tych, które możemy kupić chociażby w popularnych sklepach budowlano-wykończeniowych. Nie chodzi tu tylko o jakość mat, ich chłonność i wytrzymałość, ale również wygląd.

Spersonalizowana mata pomoże lepiej postrzegać Twoją firmę

Największą zaletą nowoczesnych mat jest ich możliwość wykonania na indywidualne zamówienie. EMKA S.A może bezproblemowo przygotować maty w różnorodnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Dodatkowym plusem jest możliwość umieszczenia grafiki, np. napisu, sloganu czy logo firmy. Tak indywidualne podejście do zagadnienia produkowania mat sprawia, że klient otrzymuje produkt, który nie tylko zapewnia czystość na podłodze, ale również wita gości i przekazuje niezbędne informacje, np. o kierunku kolejki, zachowaniu odstępu lub godzinach pracy. Nowoczesna, kolorowa, dobrze zaprojektowana i wykonana mata wejściowa może być znakiem rozpoznawczym firmy oraz w ciekawy i często śmieszny sposób informować o produktach lub usługach.

Źródło: Matywejsciowe.pl – Serwis mat wejściowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here