Rozświetlacz do twarzy

Można szczerze powiedzieć że jest to jeden z popularniejszych w ostatnim czasie produktów do twarzy. Rozświetlacze wyparły nawet taki produkt jak podkład do twarzy czy kremy bb,cc. Dlaczego? Gdyż kobiety nie lubią na siebie nakładać tony tapety jednak nadal chcą bardzo dobrze wyglądać. Małe rozświetlenie w odpowiednim miejscu na pewno w tym pomaga.Jak więc go używać? Najlepiej nałożyć go lekko ponad kości policzkowe oraz na czubek nosa oraz na łuk kupidyna. Właśnie te miejsca powinny się nam naturalnie świecić, jednak nie zawsze tak jest. Rozświetlacze są również używane przez najbardziej znanych makijażystów na świecie jak również przez zwykle kobiety. Warto więc wyróżnić dwa rodzaje takich rozświetlaczy

Rozświetlacz do twarzy w płynie

W ostatnim czasie właśnie rozświetlacze w płynie zrobiły się najpopularniejsze. Są łatwe w nałożeniu i dają piękny efekt tak zwanego lustra który bardzo ciężko uzyskać za pomocą innych rozświetalczy do twarzy. Rozświetlacz w płynie można używać na podkład jak i bez podkłady. Idealnie przyczepi się do każdego typu skóry. Warto również wspomnieć że taki rozświetlacz idealnie odbija światło słoneczne.

Rozświetlacz do twarzy w kamieniu

Rozświetlacz do twarzyTo jest chyba najbardziej kultowy produkt który chyba każda z nas go używa. Jest wiele firm które posiadają właśnie tego typu roświetlacze. Szczerze można powiedzieć że chyba nie ma firmy która w swojej ofercie nie posiada tych produktów. Najczęściej są to rozświetlacze do twarzy o kolorze złota, choć coraz częściej można spotkać zupełnie niespotykane odcienie. W ostatnim czasie stały się bardzo popularne tak zwane rozświetlacze do twarzy w kolorach tęczy. Nie są jednak one za bardzo praktyczne. Używane są jednak na sesje zdjęciowe czy na większe wyjścia. Makijażystki również bardzo lubią eksperymentować z tego typu kolorami. Warto również wspomnieć że rozświetlacz do twarzy można również użyć na całe ciało. Najładniej to wygląda z letnią delikatną opalenizną.

Jeśli chodzi o wybór pomiędzy tymi dwoma rodzajami to najlepszym wyborem jest rozświetlacz do twarzy w płynie. Jego możliwości są po prostu nieograniczone i na pewno jest wygodniejszy w użyciu niż rozświetlacz w kamieniu. Jednak należy uważać aby za pomocą tego rozświetlacza nie zrobić sobie brzydkiej plamy która może potem bardzo nie estetyczne wyglądać i ciężko z nią sobie poradzić tuż po nałożeniu. Najlepiej taki rozświetlacz jak najszybciej rozetrzeć w wybrane przez nas miejsce na ciele. Dzięki tej metodzie nie zrobimy sobie dużej krzywdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here