Podbiły serca nie tylko projektantów i blogerek – coraz więcej osób chce mieć w szafie kolorowe skarpetki stopki. Czy wiesz, do jakich butów je założyć, aby wyglądać dobrze?

O czym pamiętać, zakładając kolorowe stopki?

Kolorowe stopki noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Panie chętnie zestawiają je z sukienkami, a panowie zakładają je nawet do garnituru. Prawdą jest, że świat oszalał na punkcie tego modowego dodatku. Co by nie powiedzieć, za pomocą kolorowych skarpetek można ożywić każdą stylizację. Zanim jednak założysz kolorowe stopki, dowiedz się, do jakich butów pasują one najlepiej.

Do jakich butów będą pasować kolorowe stopki damskie oraz męskie?

Możesz je założyć do większości butów znajdujących się w Twojej szafie, np.:

  • Obuwia sportowego. To zresztą najpopularniejsze zestawienie. Zakładasz dres i buty sportowe, bo wybierasz się na trening? Za pomocą kolorowych skarpetek możesz przełamać jednolity kolor dresu.
  • Balerinek. Nie ma przeszkód, aby połączyć kolorowe stopki damskie z balerinkami. W ten sposób uzyskasz ciekawy efekt. Pamiętaj jednak, że krótsze skarpetki optycznie nie skracają nogi.
  • Szpilek. Kolorowe skarpetki i obuwie na szpilkach lub koturnach? Choć połączenie to może wydawać się kontrowersyjne, jest modne. Jeżeli w letni dzień zamierzasz założyć sukienkę i dobrać do niej szpilki, nie ma przeszkód, aby założyć również takie skarpetki.
  • Elegancki półbuty. Kolorowe skarpetki i garnitur? Jeżeli kolor skarpetek zostanie dobrany pod np. krawat, to taka stylizacja również jest do przyjęcia. Modowi specjaliści przekonują przy tym, że to również sposób na przełamanie w stylizacji dominującego koloru garnituru.

Korowe skarpetki można łączyć także z wyższymi butami, np. popularnymi sneakersami czy botkami. W tym przypadku wystarczy po prostu zakupić dłuższe – kolorowe skarpetki powinny być widoczne.

Inspiruj się i twórz własne zestawienia

Odkąd kolorowe stopki stały się modne, w sieci nie brakuje przykładowych stylizacji z różnymi butami. Nie ma znaczenia, jakie obuwie preferujesz na co dzień – niezależnie, czy nosisz szpilki, czy też preferujesz sportowe buty, zawsze możesz wyglądać świetnie – wystarczy tylko, że zdecydujesz się na kolorowe skarpetki. Pamiętaj też, że modą możesz się bawić . Zajrzyj na https://soxstory.com/skarpetki-stopki/damskie/ śmiało twórz własne zestawienia i wybieraj wśród tych, w których poczujesz się najlepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here