Przewożąc jakikolwiek towar w dużej ilości najważniejsze jest jego bezpieczeństwo. Trzeba zadbać o to, aby materiały nie uszkodziły się w transporcie, ale również nie trafiły w niepowołane ręce. Przemysł ciągle się rozwija, a materiały często są deficytowe na rynkach skupu, dlatego warto oprócz posiadania danego produktu, zabezpieczyć dokładnie przewóz. W takich wypadkach z pomocą wychodzą w firmy tworzące pojemniki z pokrywą.

Charakterystyka

Charakterystycznym aspektem jakim mus spełniać każdy pojemnik z zamknięciem jest przede wszystkim wyżej wymienione bezpieczeństwo. W tym celu pojemnik zamykany budowany jest z wytrzymałego materiału, aby nie uszkodzić towaru w razie turbulencji podczas przewozu oraz jest zaopatrzony w specjalne plomby, dzięki którym zamknięcie jest pewne i niezagrożone ułamaniem. Plomby chronią również pojemniki z pokrywą przed trafieniem w niepowołane ręce. Niekiedy jednorazowe plomby jasno wskazują, że transportowany materiał nie był naruszony podczas często długiej trasy.

Schoeller Allibert

Jedną z firm, oferujących dobrze wykonane i bezpieczne pojemniki z zamknięciem jest firma Schoeller Allibert, która oprócz sprzedaży widniejących na stronie produktów, przyjmuje również zlecenia szyte na miarę, jak i usługi inżynierskie. W swojej ofercie ma ona wiele pojemników i różnych akcesoriów przemysłowych. Pojemników zamykanych w swoim asortymencie posiadają dwa modele, które nieznacznie się od siebie różnią, w zależności od przeznaczenia.

Pierwszym z nich jest Integra. Pojemność tego modelu szacuje się pomiędzy 21, a 72 litrami. Charakteryzuje się wzmocnionymi ściankami bocznymi, dzięki którym przewożony towar jest dodatkowo zabezpieczony przed urazami, spowodowanymi zewnętrznymi zagrożeniami lub masą wewnętrznego materiału. Ciekawym rozwiązaniem w tym modelu są również jednorazowe plomby, których nie widzimy w innych modelach.

Drugim modelem, który widnieje w ofercie firmy jest Kaiman. Ten pojemnik zamykany jest o tyle interesujący, że w najnowszym modelu jego waga zmniejszyła się o dziesięć procent, nie tracąc przy tym swojej wytrzymałości. Lżejszy pojemnik z zamknięciem jest leszy do przewozu, dlatego warto o tym wspomnieć. Pokrywa w tym modelu otwiera się na zewnątrz, dzięki czemu wewnątrz pojemnika z zamknięciem może pomieścić się o wiele więcej towaru, a również podczas drogi powrotnej można mniejsze pojemniki schować do wewnątrz większego, oszczędzając tym na miejscu. Ten model mieści od 18 do 70 litrów.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/pojemnik-zamykany-gwarancj-bezpieczestwa-adunku/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here