Sylveco

Od kilku lat polskie marki kosmetyczne wyprzedzają w ofercie te zagraniczne. Ich formuła oparta na polskich sprawdzonych składnikach może być tym elementem, który przekona niejedną osobę do zakupu. Dodatkowo można liczyć na nieco niższą cenę, brak dodatków konserwantów, barwników, które niszczą skórę i narządy wewnętrzne. Jedną z marek, o których nie warto zapominać w czasie zakupów w sklepie drogeryjnym, jest marka Sylveco. Są one niezwykle łagodne dla skóry, po zastosowaniu wyrobów tej firmy można zauważyć znacznie lepszą ochronę przed negatywnymi czynnikami pochodzącymi zewnątrz. W dzisiejszych czasach, gdy powietrze jest zanieczyszczone, skóra stanowi dobrą ochronę przed różnymi czynnikami, warto o nią dbać za pomocą sprawdzonych i skutecznych metod.

Co w ofercie ma ta marka?

Dzięki temu, że marka nie należy do najmłodszych, bo jest już na rynku kosmetycznym od 1992 roku, ma znacznie więcej do zaoferowania klientom. Ma ona nie tylko niezbędną wiedzę do tworzenia dobrych jakościowo kosmetyków, ma też doświadczenie, które jest konieczne do budowania zaufania między marką a klientami. Sylveco to cały zestaw czyszcząco-pielęgnacyjnych wyrobów, w sprzedaży są między innymi toniki do przemywania twarzy, kremy, szampony, odżywki. Tak duży zestaw propozycji pozwala na więcej, za pomocą jednym zakupów w dobrym sklepie, można wybrać wszystkie potrzebne w łazience kosmetyki, zarówno te, które mogą używać dorośli, jak i dzieci. Delikatna formuła przyczynia się do tego, że tej marce mogą zaufać także osoby z bardzo wrażliwą skórą. Wyselekcjonowanie składniki sprawiają, że skóra po ich użyciu nie jest zaczerwieniona, podrażniona. Już po jednym użyciu można zauważyć jej wyraźną poprawę.

Co znajduje się w składzie?

Marka ta korzysta z wielu składników pochodzenia naturalnego. Jako jedna z pierwszych zdecydowanie odmówiła używania komponentów, które skórę podrażniają, między innymi SLSów czy parabenów, silikonów, glikoli. Postanowiła korzystać z olei tłoczonych na zimno, z wosków roślinnych, duża jest tutaj także ilość ekstraktów roślinnych, zwłaszcza tych, które można znaleźć na polskich łąkach, między innymi jest to: nagietek, rumianek. Sylveco nie zapomina także o aktywnych substancjach, które sprawdzają się w niejednych kosmetykach, czyli o kwasie betulinowym i betulinie. W formule są tylko łagodne konserwanty, które utrzymują produkt w dobrym stanie na długo, a nie tworzą na skórze podrażnień. Marce zaufało już wiele osób, szczególnie mogą polecić ją osoby, które walczą z alergiami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here