Co warto wiedzieć o przeszczepie włosów? Jakie są najpopularniejsze i najbardziej polecane metody wykonywania tego zabiegu? Czy w każdym przypadku przeszczep włosów jest możliwy?

Nadmierne wypadanie włosów to sytuacja stresująca dla każdej osoby, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Choć kiedyś uznawało się, że zakola są naturalnym elementem występującym u większości panów w pewnym wieku, to teraz jest zupełnie inaczej. Mężczyźni zwracający uwagę na swoja prezencję lub zajmujący wysokie stanowiska, szukają sposobu na pokonanie problemu, ponieważ wiedzą, że łysienie nie jest obecnie dobrze odbierane.

Zazwyczaj pierwszą metodą walki z nadmiernym wypadaniem włosów jest zmiana diety i stosowanie różnych kosmetyków na skórę głowy, które niestety w większości przypadków nie są skuteczne. Wtedy kobiety i mężczyźni zaczynają się rozglądać za lepszymi metodami i dowiadują się o transplantacji włosów. Co to jest za zabieg?

Transplantacja włosów – sposób na podniesienie męskiej atrakcyjności

Lekarze zgodnie twierdzą, że najskuteczniejszą metodą walki z łysieniem jest transplantacja włosów, która polega na przeszczepie włosów. Próbkę włosów pobiera się z tyłu głowy lub innej owłosionej części ciała. Następnie rozdziela sieją na wiele kawałków i wszczepia w miejsca, które wyłysiały. W efekcie dochodzi do wzrostu nowych włosów, które są mocne, gęste i grube.

Przeszczep jest zabiegiem dającym bardzo szybkie efekty i możliwym do wykonania w większości przypadków. Przed umówieniem terminu transplantacji włosów zawsze najpierw odbywa się konsultacja lekarska, która jest kwalifikacją do zabiegu. Po wykonaniu przeszczepu włosów pacjent czuje się bardzo dobrze i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Nowe włosy, które się pojawiają są bardzo podobne do pierwotnych, dzięki czemu trudno jest zauważyć, że ktoś poddał się przeszczepieniu włosów.

Na przeszczep włosów warto umówić się do dobrej kliniki medycyny estetycznej. Listę najbardziej polecanych miejsc znajdziesz na stronie www.tourmedica.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here