Dom bez niechcianych zapachów

0
3119

Budowanie oraz urządzanie wnętrza swojego wymarzonego domu to niezwykle absorbujące oraz bardzo przyjemne dla większości z nas zadanie. Z lubością więc wybieramy meble oraz dodatki, i dokładnie analizujemy detale takie jak kolory ścian, czy też rodzaj oświetlenia w naszym mieszkaniu.

Nie należy jednak zapominać o jeszcze jednym bardzo ważnym aspekcie podczas planowania aranżacji i wystroju nowego domu – oprócz wszystkich mebli, dodatków oraz elementów dekoracyjnych bardzo ważną rolę bowiem odgrywa…. zapach jaki panuje w domu…

Piękny zapach wizytówką każdego domu.

Przy wyborze zapachu do domu bardzo często kierujemy się własnym gustem oraz upodobaniami sprawiając tym samym, iż zapach jaki zagości w naszym mieszkaniu będzie idealnym odzwierciedleniem naszej osobowości, temperamentu, stylu oraz charakteru.

Niektórzy z nas wierni pozostają tylko jednemu, wybranemu zapachowi czyniąc z niego tym samym wizytówkę swojego domu lub mieszkania.  Z kolei inni ochoczo eksperymentują i za każdym razem zmieniają nuty zapachowe w swoim domu, wybierając czasem orzeźwiające, morskie lub cytrusowe odświeżacze, a innym razem zupełnie przeciwne im kwiatowe, cukierkowe, albo korzenne.

Nie zawsze jednak zwykły odświeżacz powietrza radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami w domu lub samochodzie – a jedynie maskuje je.

Z tego właśnie powodu warto jest zapoznać się z produktem jakim są neutralizatory zapachu ONA .

W jakich sytuacjach sprawdzi się neutralizator zapachu?

Nasz dom nie zawsze wolny jest od czynników będących bezpośrednią przyczyną nieprzyjemnych zapachów. Źródło tych zapachów jest nieodłącznym elementem naszego codziennego otoczenia oraz środowiska w jakim żyjemy, dlatego nie sposób jest je całkowicie z domu wyeliminować. Często należą, bowiem do nich:

  • pieluchy i pampersy noworodków oraz niemowląt
  • zwierzęta domowe
  • kuwety kotów lub królików
  • toaleta
  • odpady spożywcze
  • torby z siłowni czy odzież treningowa
  • wilgoć oraz stęchlizna
  • papierosy
  • inne

Na szczęście dzięki produktom takim jak neutralizatory zapachu ONA jesteśmy w stanie tylko zamaskować – ale całkowicie pozbyć się brzydkich, nieprzyjemnych oraz ,,spędzających nam sen z powiek ”zapachów z naszego domu. Ponadto produkt ten jest niezwykle prosty w użyciu – wystarczy bowiem otworzyć opakowanie i wystawić na działanie powietrza. Chcąc dodatkowo zwiększyć jego skuteczność opakowanie neutralizatora możemy postawić obok wentylatora.

Neutralizatory zapachu ona są ponadto niezwykle wydajne. Ich czas przydatności to około  sześć tygodni, jednak z powodzeniem wystarczają one na dłużej. Ich żywotność w łatwy sposób możemy, bowiem przedłużyć wykonując otwory w wieku – w ten sposób opakowanie będzie nam służyło nawet przez okres dwóch miesięcy.

Neutralizatory doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale także i w samochodzie – zwłaszcza kiedy przewozimy w nim intensywnie żywność typu ryby, sery czy też dania ,,fast – food” lub po prostu palimy papierosy podczas jazdy samochodem, albo zabieramy ze sobą na przejażdżki zwierzęta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here