Zabawki do kąpieli

Ciepła woda pozytywnie wpływa na mięśnie i koi zmysły. Z tego względu długie kąpiele w wannie stanowią częsty rytuał u zmęczonych i zapracowanych rodziców, ale nie tylko. Za wesołymi harcami w wodzie przepadają również najmłodsi – zarówno niemowlęta, jak i starsze dzieci, dla których pluskanie w wodzie jest codzienną porcją zabawy w przelewanie czy polewanie. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić czas spędzony w łazience, damizabawki.pl oferuje szeroki wybór zabawek do kąpieli, których specjalna, wodoszczelna powierzchnia doskonale sprawdzi się w tak trudnym środowisku.

Dla niemowląt i starszych dzieci

Noworodek do kąpieli nie potrzebuje żadnych zabawek. Dla niego liczy się kojący głos i kontakt wzrokowy z rodzicem oraz dotyk. Jednak starsze, bardziej świadome dzieci, które samodzielnie siedzą w wannie, chętnie sięgną po zabawki uprzyjemniające im tą czynność. Plastikowe zwierzątka, gumowe kaczuszki czy magiczne książeczki, jakie oferuje https://damizabawki.pl/  sprawią, że codzienna kąpiel stanie się przyjemnym rytuałem – dla dziecka i opiekuna.

Więcej radości

Sięgając po zabawki do kąpieli z oferty damizabawki.pl mamy pewność, że czas spędzony w wannie będzie przyjemny i beztroski, a jednocześnie pozwalający na wykonanie wszelkich niezbędnych czynności higienicznych. W momencie, gdy malec będzie zajęty zabawą, rodzic w tym czasie dokładnie go umyje – bez niepotrzebnych stresów i nerwów. Zabawki do kąpieli są dostosowane do wieku oraz potrzeb dzieci, dzięki czemu pozwolą na ich idealne dopasowanie!

Wodoodporne książeczki i puzzle

Czy można czytać dziecku książeczkę, gdy przebywa ono w wannie? Oczywiście, że tak! Z wodoodpornymi zabawkami to możliwe. Malec swobodnie będzie mógł przewracać kartki i oglądać barwne ilustracje – bez obaw o zniszczenie. Wykonane z termoplastycznego, nietoksycznego tworzywa (wolne od PVC ani ftalanów) mogą być używane już przez półroczne niemowlęta. Żywa kolorystyka, motyw bajkowych bohaterów w połączeniu z piszczącym wnętrzem uatrakcyjni każdą kąpiel.

Oprócz rozmaitych książeczek do kąpieli, w damizabawki.pl dostępne są również puzzle do wody. Wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku pianki, której nie straszne zamoczenie czy inne, nawet najbardziej intensywne użytkowanie.

Ponadczasowa kaczuszka

Myśląc o zabawkach do kąpieli, pierwszym skojarzeniem dla wielu osób jest kaczuszka. I nic dziwnego. Jest bowiem kultowa i nigdy nie wychodzi z obiegu, ciesząc oczy najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Po włożeniu do wody pływa i zachowuje się jak prawdziwe zwierzątko.

Glibbi – nowość, którą pokochały dzieci

To prawdziwy hit! Glibbi przyjmuje postać proszku, który po kontakcie z wodą przekształca ją w galaretowatą, śliską masę. Co ważne – jest bezpieczny dla skóry. Nie zawiera bowiem środków konserwujących i barwiących. Nie brudzi skóry ani wanny i co ważne – nie zatyka odpływu. W damizabawki.pl ten magiczny proszek dostępny jest w kilku wariantach. Z pewnością przyniesie dużo frajdy wszystkim dzieciakom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here