Kubki papierowe - jak wyposażyć lokal w kubki idealne?

Bez papierowych naczyń trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu biznesów. Korzystają z nich kawiarnie, food trucki, a nawet duże restauracje, gdy realizują zamówienia na wynos. Przydatność kubków jednorazowych widać także w biznesie hotelowym, cateringu lotniczym, podczas spotkań biznesowych i na rodzinnych grillach. Jak wybrać te najlepsze?

Kubki do kawy na wynos – jakość jest najważniejsza

Lokale, które najczęściej korzystają z kubków jednorazowych do kawy, to oczywiście kawiarnie. Często są to niewielkie firmy, w których pomyłka w zakresie jakości wyposażenia może słono kosztować – i finansowo, i w zakresie reputacji. Dlatego też prowadząc małą kawiarnie warto sięgać jedynie po wysokiej klasy Kubki papierowe, których jakość potwierdzają doskonałe opinie producenta.

Klienci korzystają z usług danej kawiarni głównie ze względu na atmosferę oraz jakość kawy. Ale jeśli kawa zostanie podana na wynos w zbyt cienkim kubku, który dodatkowo przecieka, trudno będzie zatrzeć złe wrażenie – nie mówiąc już o groźbie kosztów prawnych w razie poparzenia!

Kubek jednorazowy do kawy powinien mieć pogrubione, solidne ścianki i dno. Dobrym dodatkiem jest tu też pokrywka, dzięki której napój nie wyleje się przy przypadkowym ruchu. Zabezpieczeniem kubków do kawy na wynos bywa też tekturowa otulina, która izoluje dłoń trzymającego kubek od gorąca.

Kubki do innych napojów – odpowiedni rozmiar i styl

W kubkach papierowych można podać niemal wszystko – od wody, przez szoty z trawy jęczmiennej w ekologicznym food trucku, aż po popularne napoje gazowane w rodzaju coli. Dlatego przed zamówieniem partii kubków warto uwzględnić konkretne sytuacje, w których będą one używane.

Na rynku znajdziemy zarówno typowe kubki do kawy na wynos, które mogą mieć pojemność od 200 do 400 ml, jak i miniaturowe kubki 50 ml, a nawet kubki papierowe, które mieszczą 800 ml napoju. Tych, które służą do serwowania najczęściej zamawianych napojów, powinno być oczywiście najwięcej.

Kolejną kwestią, która liczy się zwłaszcza dla nowych lokali, jest sam styl i kolorystyka kubków, a także branding, o który warto się postarać, aby wyróżnić się w oczach klientów. Wielu producentów kubków jednorazowych oferuje także kubki kolorowe, zarówno bardziej rzucające się w oczy, jak i stonowane. Możliwe jest też także zamówienie kubków z nadrukiem, gdzie pojawi się logo marki oraz hasło reklamowe, które ją identyfikuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here