piosenka
fot: pixabay.com

Stworzenie własnej piosenki to marzenie wielu osób. Niestety, najczęściej wydaje nam się, że jest to możliwe tylko, jeśli jesteś już rozpoznawalnym artystom. Zarzucamy więc ten pomysł, uznając za mało realny. Czy słusznie? Czy warto tak szybko rezygnować z marzeń? 

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/jak-napisac-piosenke/

Czy warto realizować marzenie o własnej piosence?

Napisanie własnej piosenki wydaje się wielu nierealnym marzeniem, jednak jeśli przemyślimy wszystko, zasięgniemy wiedzy, to może się okazać, że to łatwiejsze niż nam się wydaje lub co najmniej nie niewykonalne. Musimy zdać sobie przede wszystkim sprawę z tego, ze marzenia nie spełniają się tym, którzy mają szczęście. MArzenia spełniają ci, którzy mają odwagę działać w imieniu swoich pragnień bez względu na opinie ludzi wokół, bez względu na przeciwności. Grunt to znaleźć sposób, który pozwoli nam wprowadzić je w życie. Możemy się wymawiać wieloma barierami czy kłodami, które inni rzucają nam pod nogi, jednak czy to posunie nasza sprawę do przodu? Czy przybliży nas choć trochę do naszego celu? Nie, więc nie warto marnować energii na negatywne emocje tylko spożytkować ją na konkretne działania. 

Po prostu pisz!

Niewielu ludzi rodzi się geniuszami czy też z wielkim talentem, a jednak sporo osób odnosi sukcesy w różnych dziedzinach. Jak im się to uda? Kluczem jest wytrwałość i ciągła praca nad sobą. Nie oczekujmy, że usiądziemy z kartką i ołówkiem iw kilka minut powstanie tekst kolejnego hitu sezonu. Pisanie piosenek to ciężka praca, która wymaga wypracowania swojego warsztatu. Pisząc wprost, jeśli nie będziesz ćwiczyć regularnie, nie zajdziesz daleko. Proces twórczy rządzi się swoimi prawami. Często liczymy na wenę, jednak nie zawsze ona przychodzi. Jeśli poprzestaniemy na takim czekaniu, niewiele uda nam się osiągnąć. Zmobilizujmy się więc do regularnej pracy nad piosenką. Przygotujmy sobie odpowiednio otoczenie wokół. Wyłączmy wszystkie rozpraszacze, telefon, media społecznościowe. Wybierz się na długi samotny spacer. Nie musisz przecież siedzieć przy biurku! Obserwuj ludzi i świat wokół, obudź w sobie otwartość i wrażliwość na to, co cie otacza. 

Przeczytaj też: http://www.bodyandmind.pl/czym-zmyc-nadmiar-henny-z-brwi/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here