Stomatologia estetyczna – Licówki

Piękny uśmiech to marzenie wielu osób. Niestety proste oraz nieskazitelnie białe zęby to trudny w uzyskaniu aspekt. Domowymi sposobami jest to niemożliwy do wykonania efekt. Jednak z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna. Coraz większa liczba gabinetów ma w swojej ofercie zabiegi z tej kategorii. Przejrzyjmy zatem dostępne na rynku Krakowski usługi.

Stomatologia estetyczna- czym jest i kto powinien z niej skorzystać?

Niewątpliwie stomatologia estetyczna to szereg różnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu uzębienia. Lekarz dentysta ocenia stan uśmiechu i pomaga dobrać odpowiednią do pacjenta korektę. Ten dział stomatologii skierowany jest do wszystkich osób, które nie są zadowolone ze swych zębów. Może to być ich brzydki kształt a także odcień czy przebarwienia. Pomaga to nie tylko w osiągnięcie wspaniałego efektu estetycznego ale może znacznie wpłynąć na poprawę pewności siebie klientów. Do najczęściej stosowanych zabiegów należą piaskowanie oraz wybielanie zębów.

Popularne zabiegi estetyczne zębów

Licówki: zabieg ten polega na przytwierdzeniu niewielkich płytek porcelanowych. Pozytywnie wpływają one na wygląd zębów, gdyż zmieniają kolor, kształt a nawet ustawienie zębów. Każdy pacjent ma indywidualnie dobrany zestaw licówek do swego zgryzu. Jest to bezpieczna opcja. Struktura zęba bowiem nie jest narażona na żadne uszkodzenia. Koszt takiego zabiegu plasuje się pomiędzy 1200 zła 1600 zł. – Licówki wykonuje gabinet dentystyczny we Wrocławiu (http://dentaline-wroclaw.pl/)

Mosty protetyczne: jeśli w łuku zębowym brakuje nam zęba jest to idealna opcja. Nakłada się most protetyczny na dwa zdrowe zęby znajdujące się po bokach ubytku. Jest t bardzo popularne rozwiązanie gdy nie mamy jednego zęba. Istnieją różne rodzaje wykorzystywanych mostów, między innymi są to- ceramiczne, kompozytowe lub akrylowe.

Likwidacja diastemy: to dobrze widoczna przerwa między górnymi jedynkami, która dla jednych może być atutem dla innych jednak kompleksem. Istnieje kilka możliwości usunięcia tego problemu. Najbardziej powszechny to uzupełnienie jej materiałem kompozytowym. Kolejnym sposobem jest użycie korony protetycznej. Jednak następuje wtedy znaczna ingerencja w strukturę zęba oraz jej zużycie następuje szybko. Nieco dłuższym w czasie rozwiązaniem jest terapia ortodontyczna. To najefektywniejszy sposób, gdyż jest w pełni bezpieczne a jego wyniki są długoterminowe.

Higienizacja: to wszelkie zabiegi mające na celu poprawę kolorytu zębów. Stosuje się do tego piaskowanie, polerowanie czy też skaling. Pomogą one pozbyć się kamienia nazębnego, nagromadzonych osadów i poprawią barwę uśmiechu. Zabiegi te można stosować wspólnie. Wręcz zaleca się aby stosować polerowanie po dwóch pozostałych zabiegach. Uzupełniają się nawzajem. Kompleksowy zabieg z użyciem wszystkich trzech sposobów kosztuje około 300 zł.

Czy warto skorzystać ze stomatologii estetycznej?

Już nieznaczna ingerencja może skutecznie poprawić wygląd zębów. To niesamowicie wpływa na wygląd całej twarzy. Osoby borykające się z problemami wyglądu uzębienia koniecznie powinny pójść na wizytę i ustalić metodykę leczenia. Wpływa to pozytywnie na pewność siebie. Więcej się uśmiechamy przez co klienci są znacznie radośniejsi. Polepsz swój komfort życia i znajdź odpowiednich specjalistów, którzy profesjonalnie zadbają o Twój wygląd.

Stomatologia estetyczna- Kraków

Istnieje już mnóstwo gabinetów specjalizujących się w tej kategorii. W Krakowie jednym z częściej odwiedzanych i cieszącym się dobrą opinią jest punkt Tomaszewska Stomatologia. Profesjonalna obsługa w niezwykle miłej atmosferze. Sprawdź więcej dostępnych ofert ze stomatologii estetycznej na https://stomatologiatomaszewska.com/stomatologia-estetyczna/ i ciesz się pięknym uśmiechem już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here