Rzęsy

W dzisiejszych czasach bardzo modne i popularne jest przedłużanie własnych rzęs u kosmetyczki. Na ulicach można spotkać wiele kobiet z przedłużonymi rzęsami. Niektóre osiągają naturalny efekt poprzez przedłużenie 1 do 1, inne wolę efekty russian doll czy kim Kardashian. Niezależnie od tego co kto lubi i co się komu podoba to przedłużone rzęsy robią efekt wow. Trzeba przyznać, że są naprawdę ładne. Przedłużane rzęsy to świetne rozwiązanie dla kobiet, które chcą rano zaoszczędzić czas, bo dzięki nim nie trzeba się malować. Jednocześnie rzęsy są świetnym rozwiązaniem, kiedy każdego dnia budzimy się obok mężczyzny i już od samego rana chcemy go oczarować firanką pięknych rzęs. Niektórzy przedłużają rzęsy regularnie, niektórzy raz na jakiś czas. Co doklejone rzęsy robią z naszymi? Jak wyglądają nasze rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w tym artykule, więc zapraszam do lektury.

Przedłużanie rzęs u kosmetyczki to wcale nie jest najtańsza opcja, a ceny wahają się od pięćdziesięciu złotych do nawet dwustu czy trzystu. Jest to jeden z czynników, które trzeba przemyśleć zanim zdecydujemy się przedłużyć rzęsy. Jednak pomimo rozpiętości widełek cenowych czasem lepiej jest zapłacić więcej, ale mieć usługę wykonana przez profesjonalistkę, która tak wykona nasze rzęsy, aby jak najmniej ucierpiały nasze własne. Bo to jak będą wyglądały nasze rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs zależy od wielu czynników. Po pierwsze profesjonalistka sklei mniej rzęs i mniej potem będzie szarpać, aby je rozdzielić. Szarpanie rzęs jest nie tylko nieprzyjemne, ale także je osłabia. Specjalistka też bardzo dobrze dobierze nam rzęsy. Należy pamiętać, że sztuczne rzęsy są doklejane do naszych własnych i jeżeli będą za ciężkie to będą obciążać i osłabiać nasze własne rzęsy. W przypadku przedłużania 1 do 1 to do jednej naszej rzęsy doczepia się jedną sztuczna, i tak dalej. Jeżeli rzęsy będą zbyt ciężkie to mogą osłabiać naszą rzęsę. Kolejnym ważnym czynnikiem jest to jak została wykonana usługa, ponieważ profesjonalistką nie poskleja nam rzęs. W domu rzęsy powinniśmy przeczesywać specjalną szczoteczką. Jeżeli rzęsy są posklejane to szczoteczka nie przejdzie po nich gładko, co może prowadzić do szarpania rzęs i wyrywania ich. Nie należy również samodzielnie zdejmować sztucznych rzęs, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem pozbędziemy się wtedy równie własnych rzęs. Najlepiej to zrobić u specjalistki, która rozpuści specjalny klej i delikatnie zdejmie rzęsy bez uszkadzania naszych własnych.

Jak wyglądają nasze rzęsy po zdjęciu sztucznych rzęs? Jak widać zależy to od wielu czynników, które mają wpływ od założenia rzęs przez okres ich noszenia aż do ich zdjęcia. Rzęsy sztuczne mogą osłabić nasze rzęsy, ale nie muszą. Jeżeli nasze rzęsy są osłabione to sięgnijmy metody, które odżywia nasze rzęsy i przywrócą im witalność. Na nasze własne rzęsy, już po zdjęciu sztucznych rzęs, można co noc nakładać olej rycynowy lub wazelinę i tylko czekać na spektakularne efekty.

www.silvanspa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here