Oryginalne pomysły na prezent urodzinowy

Poszukując oryginalnego prezentu urodzinowego, warto postawić na upominek, który będzie stanowił niezapomnianą przygodę. Wśród tego typu podarków warto wymienić loty paralotnią i motolotnią oraz skoki na bungee i spadochronowe. Warto zainteresować się również zafundowaniem kursów i warsztatów: fotograficznych, kulinarnych i kreatywnych. Na liście oryginalnych prezentów znajdują się również podróże na Mazury, nad morze i w góry.

Podarowanie nietuzinkowego prezentu solenizantowi pozwala na wyróżnienie się wśród innych i pokazanie, że wybór upominku został starannie przemyślany. 

Ekstremalne prezenty

Dobrym pomysłem na oryginalny prezent urodzinowy jest voucher na lot paralotnią lub motolotnią. Tego typu upominek pozwala na przeżycie niesamowitej przygody z dużą dawką adrenaliny. Wśród dostępnych opcji znajduje się, m.in. lot nad Warszawą, Krakowem, Poznaniem czy Trójmiastem. Ciekawym rozwiązaniem jest również zafundowanie skoku na bungee lub spadochronem. Takie prezenty niezbyt dobrze sprawdzą się, jeśli osoba obdarowywana ma lęk wysokości.

Warsztaty i kursy na prezent

Oryginalnym upominkiem, polecanym dla osób dbających o samorealizację, jest kurs fotografii. Warto postawić zarówno na szkolenia przybliżające podstawowe techniki robienia zdjęć, jak i warsztaty dla osób bardziej zaawansowanych. Tego typu prezent pozwoli na rozwinięcie pasji oraz naukę fotografii pod okiem profesjonalistów. Można zdecydować się także na warsztaty kulinarne, na których można nauczyć się gotować potrawy kuchni włoskiej, tajskiej, bałkańskiej, a także wegańskiej. Dobrym pomysłem jest także postawienie na szkolenia praktycznych umiejętności, np. kurs na prawo jazdy czy warsztaty językowe.

Podróż na mazury, nad morze i w góry

Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent urodzinowy jest upominek w formie wypoczynku na Mazurach, w Tatrach, w Bieszczadach lub nadmorskich miejscowościach. Prezent w postaci podróży powinien zawierać możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej. Tego typu pakiety upominkowe zazwyczaj zawierają: noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi SPA oraz dodatkowe atrakcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here