Motoryzacja – hobby dla prawdziwych mężczyzn

Samochód to dla każdego faceta oczko w głowie. Często się mówi, że jest ono jego „dzieckiem”, o które dba, pielęgnuje i inwestuje w jego rozwój. Chce, żeby błyszczało, pięknie wyglądało i wzbudzało zachwyt – i trudno się dziwić. Widok uśmiechniętej kobiety, podziwiającej nasz wóz, zawsze potrafi ucieszyć. Nie bez powodu mówi się, że cztery kółka dobrze odzwierciedlają właściciela. Różne są upodobania i podejście do tematu, choć przeważają osoby dbające o swoje samochody.

Dużo też zależy od ich klasy, marki i rocznika. Stare auto zdecydowanie łatwiej zaniedbać, bo nie ma się wtedy takiego poczucia, że to aż tak istotne. Kiedy zmieniamy model na lepszy, jest zdecydowanie większa motywacja i staranność o czystość na zewnątrz i w środku. Nie wystarczy pamiętać o aspektach wizualnych, czyli o częstym myciu i odkurzaniu. Bez wyjątku zawsze trzeba dbać o stan techniczny, bo od tego zależy też nasze życie i zdrowie. Coroczny przegląd, wymiana opon i płynów eksploatacyjnych to niezbędne minimum. Pamiętajmy o regularnej kontroli ciśnienia w oponach i wymieniajmy wycieraczki, kiedy są już zużyte. Kiedy czujemy, że coś nie gra, ochoczo odwiedzajmy serwisy i mechaników.

Coś ekstra – dla prawdziwych hobbystów

Każde auto potrzebuje urozmaiceń. Trudno wyobrazić sobie jazdę bez słuchania muzyki z radia czy korzystania z odtwarzaczy płyt CD lub cyfrowych formatów dźwiękowych. Kto nie używa słynnych już choinek zapachowych, czy przeróżnych ozdób lub nawet naklejek na szybę i elementy karoserii? Są nawet okulary do jazdy nocnej! Producenci twierdzą, że rozjaśniają obraz. Przeglądając Internet można trafić na przedziwne rzeczy. Dużo zależy od tego, gdzie szukamy.

Chyba każdy z nas choć raz marzył o aucie marki Porsche. Symbol dobrobytu, doskonałości, szybkości. Niezależnie od tego, czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami takiego cacka, czy jeździmy czymś innym, możemy kupić świetne gadżety samochodowe! Prawdziwym hitem jest brelok z godłem słynnej niemieckiej marki, który będzie nieodłącznym towarzyszem kluczyków. Posiada skórzane elementy, co sprawia, że wygląda wyśmienicie. Bez wątpienia warto go mieć! Są też inne odmiany breloków, choćby te w formie tarczy hamulcowej (sic!). Ciekawą propozycją jest pendrive pełniący też funkcję kluczyka-pilota. Takich łączonych bajerów jest więcej. Pamięć USB w kształcie różnych modeli, miniaturek Porsche. Czego to designerzy nie wymyślą! Są też bardziej standardowe akcesoria, jak na przykład skórzane etui na kluczyki, koce samochodowe czy kubki-termosy niezbędne podczas długich podróży.

Gadżety do samochodów nie są może elementami niezbędnymi i można się obejść bez nich, ale na pewno są ciekawym urozmaiceniem i spełniają istotną rolę pod względem estetyki. Akcesoria dostępne w sklepie Porsche dają duży prestiż i kojarzą się niezwykle pozytywnie. Charakteryzuje je profesjonalne wykonanie i użycie najlepszych materiałów. Nie może być inaczej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here