Endermologia

Salony kosmetyczne to miejsca, w których wykonamy nie tylko manicure, pedicure, ale także pozbędziemy się wielu niedoskonałości skórnych. Zwiększone zainteresowanie takimi usługami przypada najczęściej przed sezonem letnim kiedy to siłą rzeczy zaczyna się odkrywać coraz większe fragmenty ciała wybierając odzież dopasowaną do wyższych temperatur.

Endermologia – kiedy jest wykorzystywana?

Jednym z zabiegów, który aktualnie podbija serca klientek salonów kosmetycznych jest właśnie endermologia. Zabieg ten uznawany jest za bardzo wszechstronny, nieinwazyjny i bezpieczny. Należy jednak pamiętać, że najlepsze efekty osiąga się dopiero po wykonaniu całej serii zabiegów. Co dokładnie można osiągnąć dzięki endermologii? Przede wszystkim wymodelowanie sylwetki, wyszczuplenie ciała, a także powstrzymanie rozwoju i cofnięcie zmian wywołanych przez powstały już cellulit. Co więcej, endermologię wykorzystuje się także przy kuracjach odmładzających.

Endermologia – jak działa?

Efekty endermologii są naprawdę znakomite. Jak to się dzieje, że można je osiągnąć? Otóż jej zadanie polega na dotlenieniu skóry i pobudzeniu jej do samoistnego oczyszczenia. Kuracja ta jest w stanie pobudzić komórki tkanki łącznej do bardziej efektywnej produkcji kolagenu i elastyny. Jak wiadomo to właśnie te białka odpowiadają za sprężystość,elastyczność i jędrność skóry. Warto także wspomnieć, że endermologia jest także formą masażu, który pozytywnie wpływa na samopoczucie. Podczas jego wykonywania wytwarzają się bowiem endorfiny poprawiające humor. Taki masaż ma jednak także inne, bardziej zdrowotne zadania. Wspomaga on bowiem walkę z obrzękami, bólami mięśni, kości i stawów. Bardzo często stosuje się ja także przy leczeniu urazów więzadeł i ścięgien.

Endermologia w profesjonalnym gabinecie

Zabieg endermologii musi zostać przeprowadzony w sposób profesjonalny. Właśnie dlatego należy zapisać się na niego np. do https://nowacka.com.pl/ .To właśnie w takim miejscu można liczyć na poradę, by dobrze dopasować częstotliwość zabiegów. Specjalista jest także w stanie ocenić czy nie ma jakiś przeciwwskazań do przeprowadzenia kuracji. To bardzo ważne, by przed nim niczego nie ukrywać, ponieważ konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne. Mowa tu o różnego rodzaju skutkach ubocznych jakie mogą się pojawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here