Co to jest hetero?

Mówi się, że miłość nie zna granic. Z pewnością tak jest. Każdy z nas jest wolnym człowiekiem i ma prawo do wyboru w każdym aspekcie jego życia. Czasy, kiedy to rodzina lub najbliższe środowisko decydowało o tym, z kim mamy przeżyć całe nasze życie, minęły. Zdawać by się mogło, że teraz będzie lepiej. Można powiedzieć, że czasem jednak świat idzie nieco w złą stronę pod względem niektórych aspektów.
Co to jest hetero? Jest to najprościej mówiąc związek między osobnikami odmiennych płci. W tym wypadku najprościej mówiąc, jest to po prostu związek między kobietą i mężczyzną.
Jest to związek, który jest znany od czasów pierwotnych, kiedy to ludzie łączyli się z celach prokreacji, a nie tak, jak dzisiaj, aby być ze sobą i przeżyć życie, spędzać czas, wspierać się, darzyć wzajemnym szacunkiem, dobrym słowem i miłością. Wzajemne relacje wpływają także pozytywnie na nasze samopoczucie i uczucie przynależności i bycia kochanym. Pamiętajmy jednak także, że są różne formy miłości, nie tylko tej hetero i nie tylko między kobietą i mężczyzną.
Pamiętajmy także, że u zwierząt również występuje pojęcie hetero. Pomińmy jednak, np. ślimaki, które są obojniakami.
Określenie hetero jest tym najbardziej pierwotnym. Jest ono bowiem dominujące na świecie. U zwierząt w większości przypadków polega tylko na rozmnażaniu (inna sytuacja, np. u pingwinów, które wybierają się również na całe życie), u ludzi, jak wiadomo, w większości przypadków związek między kobietą a mężczyzną ma głębszy sens, niż tylko płciowy.

www.zwiazekidealny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here