Święta to czas spotkań z rodziną i bliskimi, moment na odpoczynek a także czas refleksji, w którym możemy przemyśleć wiele spraw. Święta to również moment, w którym obdarujemy bliskich wyjątkowymi upominkami pod choinkę. Poniżej prezentujemy najlepsze produkty firmy Avon, które świetnie sprawdzą się na tą okazję. Mamy nadzieję, że okażą się one pomocne i ułatwią poszukiwania świątecznych prezentów.

Zapachy od Avon

Oferta zapachowa firmy Avon jest dobrze znana prawie każdej osobie. Możemy zliczyć tu kilkaset kompozycji zapachowych przeznaczonych dla Pań i panów. To co wyróżnia pod tym względem firmę Avon to świetna cena i niebanalny wygląd flakonów, które przekonują większość osób, a przypadku prezentu sprawiają, że dajemy komuś wartościowy perfum zachowując przy tym odpowiedni budżet.

Nasz nr 1 na święta to nowy zapach Eve Duet od Avon. Jest to fenomen i pewnego rodzaju gadżet w świecie perfum. Mamy tu bowiem dwa osobne zapachy, które możemy używać osobno bądź razem tworząc zupełnie nową i własną kompozycję.

Szczególnie godnym polecenia zapachem jest również perfum AVON LUCK DLA NIEJ, który możemy kupić na stronie fmprodukty.pl w naprawdę dobrej cenie. Znajdziemy tam praktycznie całą ofertę zapachową od Avon.

Kosmetyki od Avon

Dobrym pomysłem na świąteczne prezenty poza zapachami od Avon są także kosmetyki make up oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Polecamy szczególnie serię MARK i TRUE COLOR od Avon, która cieszy się szeroką paletą kolorów dopasowanych do każdego rodzaju skóry. Same kosmetyki to także wysoka jakość przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Pod choinkę możemy także podarować komuś kosmetyk pielęgnacyjny, czyli serię ANEW bądź NUTRA EFFECT. Ta pierwsza – ANEWS to kosmetyki skierowane do różnych typów skóry w różnym wieku na bazie najnowszych technologii. Podobnie jest w przypadku serii AVON NUTRA EFFECT, która stworzona jest głównie na bazie naturalnych substancji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here