Sezon weselny w naszym kraju przypada głównie na miesiące letnie. Moda weselna zmienia się z roku na rok, nowe tkaniny, kolory, wzory sukienek ślubnych i wizytowych sprawiają, że wybierając się na wesele, kobiety czeka nie lada wyzwanie. Co wybrać, by wyglądać modnie, a zarazem wygodnie, jakie wybrać dodatki, jaką bieliznę, biżuterię, torebkę by wszystko zgrało się w elegancką i stylową całość? Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że przyjęcie weselne to z reguły długa i wyczerpująca impreza, dlatego trzeba wybrać taki strój, który zapewni maksimum komfortu podczas całonocnych szaleństw na parkiecie.

Sezon weselny w naszym kraju przypada głównie na miesiące letnie.
Moda weselna zmienia się z roku na rok, nowe tkaniny, kolory, wzory sukienek ślubnych i wizytowych sprawiają, że wybierając się na wesele, kobiety czeka nie lada wyzwanie. Co wybrać, by wyglądać modnie, a zarazem wygodnie, jakie wybrać dodatki, jaką bieliznę, biżuterię, torebkę by wszystko zgrało się w elegancką i stylową całość? Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że przyjęcie weselne to z reguły długa i wyczerpująca impreza, dlatego trzeba wybrać taki strój, który zapewni maksimum komfortu podczas całonocnych szaleństw na parkiecie.

W trosce o nogi — czyli jakie rajstopy na wesele wybrać?

Latem nie zawsze mamy ochotę zakładać rajstopy, zwłaszcza kiedy jest bardzo gorąco i robimy wszystko by mieć na sobie jak naj mniej części garderoby. O ile wypad na basen, plażę czy spacer to doskonała okazja do wystawienia nóg i łapania promieni słonecznych, o tyle na przyjęcie weselne zdecydowanie lepiej założyć rajstopy. Dobrej jakości, wytrzymałe rajstopy na wesele zapewnią nie tylko nienaganny wygląd naszych nóg, ale również zadbają o ich komfort. Rajstopy uchronią nogi, a zwłaszcza uda od nieprzyjemnych zatarć, o które bardzo łatwo w czasie intensywnej połączonej z wysoką temperaturą powietrza. Ponadto stopa w rajstopie lepiej zgrywa się z obuwiem i nawet jeżeli pod wpływem wysiłku nieco spuchnie, to rajstopy sprawią, że swobodnie będzie można ściągać i wkładać buty.

Czy rajstopy pasują do każdych butów?

Kobiety miewają wątpliwości do zakładania rajstop w połączeniu z butami bez palców, czy tradycyjnych sandałków. Rzeczywiście takie połączenie jest passe i nie wygląda dobrze, Można je porównać do cieszącego się złą sławą połączenia skarpet i sandałów. Jednak i z tej sytuacji jest wyjście. Producenci rajstop wyszli naprzeciw kobiecej wygodzie i produkują rajstopy, które spokojnie można zakładać do butów z odkrytymi palcami. Specjalne rajstopy, z odkrytą częścią palcową, sprawiają, że efekt finalny jest jak najbardziej zgodny z konwenansami i nikt nie zarzuci nam braku gustu czy znajomości trendów.

Rajstopy czy pończochy do sukienki ?
Alternatywą dla rajstop są pończochy samonośne lub wymagające założenia pasa do pończoch. Są one bardzo popularne wśród panien młodych, ale nie jest powiedziane, że są one dla nich zarezerwowane. Jeżeli lubimy pończochy, są one dla nas bardziej komfortowe od rajstop i czujemy się w nich wygodnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na wesele zamiast rajstop, założyć właśnie pończochy do sukienki.

Bez względu czy decydujemy się na rajstopy, czy pończochy ważne aby wybrać produkty dobrej jakości, od sprawdzonych producentów, które zapewnią nam spokojną i wygodną zabawę całą noc. Dobrej jakości rajstopy nie zafundują nam „atrakcji” w postaci oczka już na początku imprezy, a przecież nie po to idziemy na wesele, żeby martwić się dziurą w rajstopach. Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie kilka par dobrych rajstop oraz pończoch, które będą towarzyszyć jej na ważnych uroczystościach i imprezach, zapewniając wygodę i doskonały wygląd.

Duży wybór dobrej jakości produktów jest m.in. w sklepie Lamai.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here