Świat stawia przed nami coraz mniej ograniczeń. Możemy robić rzeczy, które kiedyś były niemożliwe, mamy dostęp do tego, co nie śniło się naszym przodkom. W kilka godzin możemy znaleźć się na drugim końcu świata, przejść Mur Chiński bądź też przespacerować się między drapaczami chmur w Nowym Yorku. A gdyby tak przeżyć inspirująca podróż, nie wychodząc z domu, spełnić chociaż po części swoje marzenia o wizycie w krajach nam obcych, wypłynąć na nieznane wody i dać się ponieść emocjom?

W taką podróż każdego miesiąca zabiera nas czasopismo podróżnicze National Geographic. Prenumerata oznacza dla Ciebie niekończące się wakacje, każdego dnia odkrywasz nowe miejsca, poznajesz nowych ludzi, uczysz się ich tradycji. Jesteś w innym świecie w zaledwie kilka sekund.

Kupujesz przeżycia taniej

Być może nie jest to lunch we włoskiej knajpce, wieczór spędzony pod Wieżą Eiffla, przejażdżka na słoniu po dzikim Safarii czy też dotknięcie szczytu Mont Everest. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na daleką podróż. Prenumerata National Geographic jest jednak opcją, która może chociaż po części zastąpić Ci wrażenia towarzyszące prawdziwym podróżą. Czytając artykuły i przeglądając zdjęcia, pobudzamy naszą wyobraźnię. Wystarczy zamknąć oczy, by na chwilę przenieść się do innego świata i oderwać się od codzienności.

Podróże kształcą

Sama podróż do innego kraju nie oznacza jeszcze, że go poznasz. Być może zobaczysz miejsca piękne, które dotychczas znane Ci były z prasy, telewizji i Internetu. Czy dowiesz się czegoś o nich? Wymaga to wynajęcia przewodnika, niestety nie zawsze władającego dobrze językiem polskim. Artykuły w National Geographic to nieocenione źródło wiedzy na temat miejsc wartych zobaczenia. Zanim zdecydujesz się na dzikie wakacje, może warto jest przeczytać, co właściwie podczas nich możesz zobaczyć.

Kreatywny człowiek w wielki świecie

Dzika dżungla, American’s Dream, piaszczysta Sahara, budzące respekt Himalaje…przyroda i architektura stymuluje nasz układ nerwowy. To, co nieznane, poprawia doskonale naszą wyobraźnię. Fotografie na kolejnych kartkach czasopisma pozwalają znaleźć na nich miejsce dla siebie samych. Czy widzisz, jak stoisz wśród dzikich zwierząt? Czy słyszysz uderzenia wody Wodospadu Niagara? Czy czujesz adrenalinę, stojąc nad Wielkim Kanionem. Prenumerata National Geographic to kreatywna wycieczka nie tylko po najdalszych zakątkach świata, ale też po najgłębszych pokładach Twojej wyobraźni.

Zmotywowany do prawdziwych podróży

Nie mam czasu”, “Muszę pracować”, „Nie dostanę urlopu”, „Mam inne wydatki”…ilu ludzi, tyle wymówek, aby zamknąć się na piękno otaczającego nas świata. Wystarczy otworzyć się na to, co nowe, dać sobie szansę spełniać marzenia, realizować plany, które dotychczas postrzegałeś tylko jako niespełnione sny. Każdy artykuł i zdjęcie o ciekawych miejscach na Ziemi może być dla Ciebie motywacją. Zobaczysz namiastkę tego, co czeka Cię naprawdę. Świat jest otwarty na człowieka.

Prenumeratę National Geographic możesz znaleźć na stronie Prenumerata.ruch.com.pl. To niezwykły początek inspirującej podróży, którą możesz odbyć najpierw w wyobraźni, a potem być może naprawdę. Przekonaj się, jak wiele jest jeszcze do zobaczenia, odkrycia i poznania, jak bardzo różnorodny jest świat i jak różnią się ludzie, w nim żyjący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here