Otwarcie nowego Da Grasso w Tczewie

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowego lokalu Da Grasso w Tczewie. Da Grasso jest renomowaną siecią pizzeri, których lokale znajdują się w największych miastach Polski.

Firma cechuje się głównymi wartościami takimi jak pyszna pizza, dobra zabawa i dobrzy przyjaciele. Jest stworzona dla przyjaciół przez przyjaciół. Przyjacielska atmosfera w lokalach jest główną domeną sieci pizzeri Da Grasso, a jej kluczowym atutem jest przepyszna pizza.

Od teraz będzie nowa pizzeria Da Grasso od 21.08.2019 w Tczewie. Wśród głównych dań nowego lokalu w szczególności można wymienić pizze w różnych kombinacjach. Pizza będzie zawierała cienkie, chrupiące ciasto wraz z różnego rodzaju gorącymi dodatkami. Uzupełnieniem tych smaków będą przepyszne sosy wykonywane ze świeżych składników prosto na miejscu. A wszystko to robione zgodnie z tradycyjną włoską recepturą i włoskimi smakami.

Nowa pizzeria Da Grasso od 21.08.2019 w Tczewie nie będzie jednak serwowała wyłącznie pizzy. W menu znajdą się także sałaty, makarony, a także burgery. Wśród najbardziej popularnych dań restauracji Da Grasso można w szczególności wymienić dania takie jak lasagne bolognese, quesadilla spinachi czy krucha szarlotka na deser.

Pełne menu restauracji można sprawdzić na jej stronie internetowej, która znajduje się pod adresem https://www.dagrasso.pl. W Da Grasso w Tczewie jest również możliwość zamawiania online poprzez stronę www.dagrasso.pl. Daje to możliwość skorzystania z pysznej pizzy i innych specjałów kuchni bez wychodzenia z domu i o dowolnej godzinie w ciągu dnia. Jest to doskonałą alternatywą, gdy brak pomysłu na posiłek albo gdy zapowiedzą się niespodziewani goście.

Ważnym aspektem jest także kwestia, iż Da Grasso w Tczewie będzie otwarte w każdą niedzielę, także wszystkie niedziele niehandlowe. Na stronie internetowej Da Grasso w Tczewie znajduje się szereg promocji, które warto na bieżąco śledzić, ponieważ można trafić na coś specjalnego. Planowane są zwłaszcza promocje na otwarcie nowego lokalu Da Grasso w Tczewie, także wszyscy klienci są szczególnie mile widziani na otwarciu.

Wśród promocji pizzeri Da Grasso można wymienić między innymi dużą pizze w cenie średniej przy zakupie napoju, dwa sosy gratis do każdej pizzy czy też guma do żucia gratis do każdego posiłku. Promocje w Da Grasso w Tczewie są bardzo atrakcyjne, dlatego warto je na bieżąco śledzić. Gorąco polecane jest przybycie na otwarcie nowego lokalu Da Grasso w Tczewie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here