miejskie samochody dla kobiet
fot. Pexels.com

Kobiety w wielkim mieście potrzebują odpowiedniego auta, które ułatwi im codzienne podróżowanie do pracy, przedszkola czy sklepu. Przygotowaliśmy ranking czterech kompaktowych aut do 15 000 złotych, które pomogą paniom poruszać się po miejskich drogach.

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/auto-dla-kobiety-do-15-tys/

Komfortowy Opel Corsa D

Opel Corsa D świetnie sprawdzi się w mieście nie tylko dzięki swoim niewielkim gabarytom. Ten model samochodu posiada dobry silnik, który sprawdzi się szczególnie u początkujących kierowców. Komfort jazdy po miejskich drogach zapewnią ergonomiczne fotele, automatyczne lusterka i kierownica, którą można indywidualnie do siebie dopasować. 

Przestronny Hyundai i20

Auto wydaje się małe, ale w rzeczywistości potrafi pomieścić wiele. Jest to przestronny samochód, który skryje w bagażniku duże bagaże, jak również pozwoli pasażerom na komfortowe podróżowanie. Dużą zaletą Hyundaia i20 jest również jego niezawodność, dlatego możemy czuć się pewnie podczas jazdy. Niestety jeśli już auto się zepsuje, musimy się nastawić na zakup dość drogich części zamiennych, które na ogół są trudno dostępne.

Praktyczny Nissan Micra K12

Nissan Micra, jak sama nazwa wskazuje, jest dość mikrym samochodem. Dzięki niewielkim gabarytom idealnie sprawdzi się w jeździe po mieście – wąskie, ciężko przejezdne ulice czy niewielkie miejsca parkingowe nie stanowią dla niego większego problemu. Poza tym auto niewiele pali, co również jest jego ogromnym atutem. Niestety ze względu na swoją wielkość zapewnia mniejszą przestrzeń dla pasażerów czy na bagaże.

Bezpieczna Toyota Yaris II

Kto nie zna tego małego i zwinnego auta. Największą zaletą Toyoty Yaris jest jego odporność na awarie, przez co gwarantuje duże poczucie bezpieczeństwa dla kierowcy. Szczególnie paniom przypadnie do gustu dobrze zagospodarowana przestrzeń w środku auta, m.in.dwa duże schowki z przodu auta, jak również te mniejsze przeznaczone na drobne rzeczy, jak telefon czy szminka.

Zobacz także: http://e-chlopak.pl/ktory-jezyk-warto-umiec/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here