Jak zarobić na YouTube?

Dzisiaj w dobie internetu oraz ciągłego dostępu do sieci coraz większą popularnością cieszy się praca z domu. Wystarczy mieć sprawnego laptopa bądź komputer oraz dostęp do sieci. Jest kilka możliwości zarabiania przez internet w domu. Wszystkie łączy jedna sprawa, czyli na początku tej drogi trzeba dużo zainwestować w naukę. Trzy najpopularniejsze sposoby na zarabianie przez internet to między innymi pisanie własnego bloga, bycie copywriterem oraz prowadzenie kanału na platformie YouTube. Teraz w kilku zdaniach opiszę każdy z wyżej wymienionych sposobów zarabianie.

Copywriting, czyli pisanie przeróżnych tekstów za pieniądze, jest to na początku praca zupełnie dodatkowa, jednak przy poświeceniu tylko godziny dziennie możemy zarobić w miesiąc nawet kilkaset złotych. Po tym czasie możemy zadecydować czy jest to praca, w której się widzimy za pół roku. Bloger jest to zupełnie inny poziom prowadzenia biznesu i ma on całkiem spore powiązania z copywritingiem. Jest kilka różnic pomiędzy nimi. Na prowadzeniu bloga zaczniemy zarabiać dopiero po pewnym czasie. Musimy wy pozycjonować naszego bloga, by uzyskać stałe dzienne odwiedzenia, które po pewnym czasie zaczną nam przynosić zyski. I będą przynosił je również, jeśli przestaniemy pracować, przez pewien czas. Natomiast copywriter zarabia, tylko jeśli pracuje.

Ile zarabiają youtuberzy?

YouTube to trzecia możliwość zarabianie przez internet, jest ona podobna do prowadzenia bloga, nie będziemy zarabiali od pierwszego dnia prowadzenia kanału. YouTube wprowadziło w zeszłym roku nowy regulamin, który mówi, że, nie można zarabiać na filmach, jeśli nie mamy 1000 subskrybentów oraz 4 tysięcy godzin wyświetlania naszych filmów. Przy trafieniu w odpowiednio dużą niszę, spełnienie tych warunków zajmie nam około 2 do 3 miesięcy. Zdarzają się też przypadki zarabianie w mniej niż miesiąc od założenia kanału. Zarobki youtuberów zależą nie od ilości subskrypcji na kanale, lecz od ilości kliknięć w reklamy podczas odtwarzania filmów. Im dłuższy jest film, tym dłuższe można zawrzeć w nim reklamy.

Podsumowując, teraz już każdy wie ile zarabiają youtuberzy oraz jak można stać się jednym z nich.

www.kmhs.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here