Jak dobierać dodatki biżuteryjne do garderoby?

Wielokrotnie słyszałyśmy już powiedzenie o tym jakoby ,,diabeł tkwił w szczegółach”, co dosłownie oznacza, iż wybór dodatków takich jak biżuteria, czy też buty oraz inne akcesoria jest niezwykle ważny przy kompletowaniu całej stylizacji. To dzięki nim bowiem możemy dodać naszej stylizacji charakteru i wyrazistości.

Jeżeli jednak nie mamy pewności czy dany element biżuteryjny będzie dobrze wyglądał w zestawieniu z pozostałymi elementami ubioru – najlepiej jeżeli zrezygnujemy z eksperymentowania z bardzo dużymi oraz ekstrawaganckimi przedmiotami – takimi jak ogromne, ,,cygańskie” kolczyki, masywne sygnety, grube łańcuchy na szyję oraz ciężkie bransolety – bowiem w ten sposób zamiast ożywić całą stylizację możemy ją niepotrzebnie popsuć.

Idealnym dodatkiem, który pasuje niemal do każdej stylizacji oraz jest adekwatny na właściwie wszystkie okazje jest tak zwany złoty łańcuszek celebrytka.

Już sama nazwa wskazuje, iż niezwykle upodobały sobie ten rodzaj biżuterii znane osoby, a to zwykle na nich wzorujemy się dobierając własne ubrania i dodatki. Złoty łańcuszek celebrytka to niezwykle skromny oraz gustowny i piękny rodzaj wisiorka skomponowanego zawsze z klasycznego łańcuszka oraz zawieszki. Te ostatnie mogą mieć przeróżne kształty oraz wzory i przybierać naprawdę różne formy.

Do najpopularniejszych zawieszek należą:

  • Czterolistna koniczynka – będąca symbolem szczęścia i pomyślności.
  • Serce – to symbol miłości oraz uczucia, dlatego taka zawieszka jest idealnym pomysłem na prezent od ukochanego.
  • Nieskończoności – wygląda jak ułożona poziomo ósemka i symbolizuje wieczne uczucie – na przykład miłość, przyjaźń oraz wierność i oddanie.
  • Pantofelek na obcasie – symbol doskonałego gustu oraz szyku i znajomości mody.
  • Gwiazdka – symbol szczęścia oraz sławy i przebojowości.
  • Biedronka – szczęście oraz dobra wróżba.
  • Klucz – jest symbolem domu i szczęśliwej rodziny.
  • Anioł – symbol ochrony oraz błogosławionego życia.
  • Damska torebka – symbol kobiecości oraz klasy.

Celebrytka doskonałym pomysłem na prezent

Złoty łańcuszek celebrytka ma mnóstwo oryginalnych i ciekawych zawieszek z różnorodnymi kształtami będącymi zawsze symbolem ,,czegoś” , dlatego jest to także doskonały pomysł na prezent. Możemy go podarować sobie samej, a także wręczyć najlepszej przyjaciółce, mamie albo siostrze. Właściwie pasuje on na większość okazji, a dodatkowo dobierając indywidualnie rodzaj oraz symbol zawieszki prezent ten może stać się dzięki temu jeszcze bardziej spersonalizowany oraz dopasowany do aktualnej sytuacji życiowej i gustu osoby, którą chcemy obdarować.

Ponadto, taki naszyjnik będzie stanowił prezent, który z pewnością zostanie w pełni wykorzystany bowiem pasuje on dla kobiet w każdym wieku oraz do niemal wszystkich stylizacji modowych – bez względu na to jaki rodzaj pracy wykonują one na co dzień oraz jaki prowadzą styl życia. Jest niezwykle eleganckim, a zarazem skromnym i oryginalnym dodatkiem biżuteryjnym, który doceni każda – nawet najbardziej wymagająca kobieta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here