Giacomo Design ma w swojej ofercie zegarki, które cieszą się popularnością ze względu na fakt, że spełniają wszystkie wymagania klientów: zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mają w sobie te elementy, na które zwraca się szczególną uwagę i które kuszą do zakupu. Cechują się precyzją wykonania, i trwałością dzięki wykorzystaniu tańszych materiałów, które jednocześnie w niczym nie ustępują tym droższym.

Giacomo Design ma w swojej ofercie zegarki, które cieszą się popularnością ze względu na fakt, że spełniają wszystkie wymagania klientów: zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mają w sobie te elementy, na które zwraca się szczególną uwagę i które kuszą do zakupu. Cechują się precyzją wykonania, i trwałością dzięki wykorzystaniu tańszych materiałów, które jednocześnie w niczym nie ustępują tym droższym.

Tutaj tani znaczy też dobry

Zdarza się, że słowo „tani” odstrasza i nie zachęca do zakupu danego towaru. Inaczej jest w przypadku Giacomo Design, który proponuje zakup tanich zegarków, będących jednocześnie artykułami wysokiej jakości. Są one tak skonstruowane, aby mogły wykorzystywać tańsze materiały, przez co ich cena jest niższa. Są to oczywiście zegarki dobrej jakości, które cechują się niepowtarzalnym stylem, precyzją wykonania i odpowiednim doborem materiałów.
Dlaczego warto je kupować? Bo w zasadzie niczym nie różnią się od zegarków z wyższej półki cenowej. Nie brakuje im stylu ani elegancji. I oczywiście wykonują wszystkie podstawowe funkcje, jakie są dzisiaj przypisywane zegarkom. Wszystkie objęte są okresem gwarancyjnym, trwającym 2 lata.

Zegarki damskie i męskie od Giacomo Design

Zegarki męskie Giacomo Design linii Classico wykorzystują styl, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. To klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu, która pasuje do niemal każdego rodzaju stylizacji. Świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia oraz na pobyt w pracy. Do wykonania zegarków linia ta wykorzystuje stal nierdzewną (na tarczę) oraz skórę naturalną (na pasek). W zależności od rodzaju zegarki mają różne kolory tarczy (np. czarny, kremowy) oraz różne kolory pasków: czarny, brązowy. Mechanizm zegarka to mechanizm japoński. W roli osłonki tarczy sprawdza się szkło mineralne, chroniące przed uszkodzeniami. Są to zegarki oczywiście wodoszczelne. Zawierają funkcje dodatkowe: datownik, chronograf. Są zapinane na klamrę.

Linia Moderno tego producenta charakteryzuje się bardziej sprecyzowanym stylem, dlatego spodoba się wybranej grupie mężczyzn. Koperta zegarka ma matową strukturę, co wyróżnia ją spośród innych linii. Do wykonania zegarków wykorzystuje się tutaj stal nierdzewną (na tarczę) oraz skórę naturalną (na pasek). W roli osłonki tarczy tradycyjnie stosuje się szkło mineralne. Linia ta zawiera funkcje dodatkowe: datownik, chronograf, fluoroscencyjne wskazówki, dzięki czemu można odczytywać godziny w ciemności.

Linia Trepuntato proponuje zegarki umożliwiające bardzo precyzyjne obliczanie czasu. Na kopercie znajduje się kilka tarczy. Ma właściwości bardzo podobne do tych, które opisywane były w poprzednich liniach, czyli stal nierdzewna do wykonania tarczy, skóra naturalna do paska, szkło mineralne, datownik, chronograf, fluoroscencyjne wskazówki, zapinane na klamrę, wodoszczelność 10 ATM/100 M.

Linia Convesso to zegarki o różnych kolorach tarcz: od brązowego po zielony. Wykorzystują japoński mechanizm kwarcowy, stal nierdzewną do wykonania tarczy oraz do paska. Z dodatkowych funkcji warto wspomnieć wypukłe szkło, które nie występuje w wyżej wymienionych liniach.
Zegarki damskie dostępne są w linii klasycznej Giacomo Design Ceramica. Można wybierać spośród zegarków biało-srebrnych i biało-złotych. Również cechują się wysoką jakością wykonania i precyzją. Ponadto mają podobne właściwości jak opisywane wcześniej zegarki męskie z tym, że są w pełni dostosowane do kobiecych preferencji.

Giacomo Design – gwarancja stylu i trwałości

Warto postawić na nowoczesne zegarki Giacomo Design, które zaskakują klienta swoją niską ceną. Koszt jednego zegarka kształtuje się pomiędzy 500 a 800 zł, co w przypadku zegarków dobrej jakości i precyzyjnie wykonanych jest konkurencyjną propozycją. Jeśli ktoś chce wyposażyć się w akcesorium na wysokim poziomie i charakteryzujące się unikalnością, a jednocześnie tanie i w niczym nie odstające od innych zegarków tego typu, ale z wyższej półki cenowej, ma doskonałą okazję, aby skorzystać z propozycji Giacomo Design. Warto skusić się na coś, co gwarantuje zadowolenie z użytkowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here