urodziny dziecka
fot. pexels.com

Urodziny dziecka – nie tylko pierwsze – są bardzo ważnym wydarzeniem. Szczególnie dla dzieci, które mają już kilka lat i mają świadomość, tego co się wokół nich dzieje. Z tego względu warto zadbać nie tylko o organizację urodzin, ale o to, aby były one wyjątkowe. Poznaj kilka inspiracji na atrakcje i akcesoria na urodziny dla dziecka!

Zobacz też: http://jegoego.pl/akcesoria-urodzinowe-dla-dzieci/

Najlepsze dekoracje urodzinowe

Tak naprawdę to właśnie one robią ten urodzinowy klimat. Jeśli masz możliwość kup rozmaite balony, również te napełniane helem i udekoruj nimi miejsce urodzin. Najlepiej sprawdzają się balony z superbohaterami dziecięcymi. Nie wszystko muszą takie być, wystarczy gdy będą takie w kluczowym miejscu rozgrywania się urodzin. Dla maluchów to ogromna frajda móc zobaczyć na balonach postaci, które znają z ekranu telewizora. Odnośnie balonów napełnionych helem – przygotuj kilka tradycyjnych balonów oraz hel i zrób z tego atrakcję urodzinową, podczas której dzieci będą miały okazję mówić innym głosem.

Żywa postać z bajki

Z wielu miejsc można zamówić usługę, która polega na tym, że osoba w wybranym przebraniu spędza z dziećmi określoną ilość czasu. Każde dziecko ma swojego superbohatera lub postać, która zna i pamięta z bajek. Ujrzenie takiej postaci na żywo, to niezapomniana przygoda dla dziecka, więc warto zorganizować właśnie taką atrakcję.

Tort urodzinowy

Zdmuchiwanie świeczek, śpiewanie ,,Sto lat!’’ i jedzenie tortu urodzinowego, to chyba kluczowy moment każdych urodzin. Nie tylko tych dziecięcych. Warto postawić na tort oryginalny. W ostatnich latach sprawdzają się torty w różnych, nietradycyjnych kształtach, np. w kształcie samochodu lub kwiatka.

Urodzinowa sesja zdjęciowa

Ciekawym pomysłem na zwieńczenie urodzinowych atrakcji i w ogóle tego wyjątkowego dnia jest zorganizowania fotografa dziecięcego na urodziny. Fotograf może być obecny na całym przyjęciu – zwłaszcza jeśli odbywa się w większej przestrzeni, np. w domu zabawek. Może również odwiedzić solenizanta i gości w punkcie kulminacyjnym urodzin, którym najczęściej jest tort. Zdjęcia z urodzin to świetna pamiątka nie tylko dla rodziny, która świętowała urodziny dziecka, ale też dla gości – którym można później podarować wywołane zdjęcia, co będzie dla nich miłym podziękowaniem za obecność w tym dniu.

Przeczytaj też: http://kidini.pl/badania-moczu-w-ciazy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here