Zestaw do hybryd

Rodzice dorastających dziewcząt z pewnością wiedzą, jak trudno nadążyć za ich upodobaniami i częstymi zmianami zainteresowań. Z pewnością jednak warto je wspierać, bo mogą być świetnym sposobem na wykształcenie prawdziwej pasji! Na przykład tej do paznokci, gdy odpowiednio wcześnie otrzyma się zestaw do paznokci!

Nastolatki i moda

Dziewczyny wkraczające w wiek dojrzewania zaczynają powoli kształtować swój gust, styl i pasje. Rzecz jasna do momentu, aż wypracują sobie pełen indywidualizm, minie jeszcze sporo czasu, jednak ten etap przejściowy jest bardzo ważny dla każdej z nich. Nie należy wyśmiewać zainteresowań nastolatki, lecz starać się je zrozumieć. Wówczas możliwe jest partnerskie wychowywanie nastolatki i uczenie jej prawidłowych wzorców. Wiele młodych dziewcząt interesuje się na przykład filmikami od influcencerek, pokazującymi, jak zrobić manicure hybrydowy, i same marzą o tym, aby w przyszłości zostać stylistkami paznokci. Dorastające dziewczyny są jeszcze zbyt młode, aby wydawać pieniądze u stylistki paznokci, ale już marzy im się trwały, efektowny manicure. Zestaw do paznokci zawierający wszystko, co niezbędne, by móc zacząć się w to bawić, może okazać się dla nich strzałem w dziesiątkę!

Czy warto kupić nastolatce zestaw do hybryd?  

Aby rozpocząć przygodę z hybrydami, najłatwiejszym sposobem na trwały i ciekawy manicure, warto zaopatrzyć się w zestaw do paznokci. Kosztuje on średnio 150-250 złotych, więc doskonale nadaje się na prezent pod choinkę lub na urodziny. Nastolatki zwykle mają to do siebie, że łatwo pojawia się u nich zapał do różnych pomysłów i równie szybko gaśnie. Może się więc okazać, że po kilku próbach zrobienia hybrydy zestaw zostanie odłożony w kąt i młoda kobietka już więcej po niego nie sięgnie. Pedagogicznym zachowaniem jest jednak umożliwienie jej popełniania błędów. Jeśli dziewczyna marzy o zestawie startowym do hybryd, a rodzice uparcie nie będą chcieli jej go kupić, może mieć do nich żal i zyska przekonanie, że to z ich winy zaprzepaściła swoją szansę na rozwój nowego talentu. Taki zestaw do hybryd może jednak okazać się wymarzonym prezentem, nad którym młoda osoba będzie spędzała każde wolne popołudnie, szkoląc się w coraz trudniejszych zdobieniach, i tym samym zyska bardzo cenną na rynku pracy umiejętność, która może w przyszłości pomóc jej w zarabianiu pieniędzy, na przykład w czasie studiów!

Co obdarowana znajdzie w takim zestawie?

Zestaw do paznokci zawiera kilka kosmetyków oraz akcesoriów i jest pełnym zestawem startowym, który w zupełności wystarczy do zrobienia hybrydy. Znajduje się w nim przede wszystkim lampa UV, którą można wykorzystywać zarówno do hybryd, jak i paznokci robionych za pomocą innych produktów. Oprócz lampy w zestawie znajdują się trzy kolory, w tym dwa bazowe – posłużą one idealnie jako sposób na trening i jako klasyczny manicure na co dzień. Dodatkowymi lakierami niezbędnymi przy hybrydach jest baza oraz top – w przypadku wersji rozszerzonej zestawu znajdziesz tam klasyczny błyszczący top niewymagający przemywania oraz top matowy, dający efekt zmatowienia powierzchni błyszczącego lakieru. Neil cleaner z zestawu przyda się do odtłuszczania płytki, aceton – do ściągania starej hybrydy, a bezpyłowe waciki do przecierania paznokci, gdy zajdzie taka potrzeba. Z takim zaopatrzeniem znalezionym pod choinką można wystartować z pierwszymi, świątecznymi hybrydami i dokupywać ewentualne dodatkowe kolory, akcesoria czy urządzenia przydatne w stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here