Wynajem lodowiska

Lodowiska mobilne na stałe wpisały się w zimową ofertę miast. Są idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dobrze dobrany obiekt może też zapewnić miejskiej kasie dodatkowe wpływy. Co więc musimy zrobić, by wynajem lodowiska był opłacalny?

Lodowiska – co musisz wiedzieć o jego budowie?

Kluczem do właściwego działania lodowiska jest wydajność jego systemu mrożącego. Odpowiednio niska temperatura zapewni nam dobrze zmrożoną taflę, po której będzie można bezpiecznie się poruszać. Sercem takiego systemu jest agregat chłodniczy. To jego ciągła praca sprawia, że lodowiska mobilne mogą funkcjonować przez cały sezon zimowy. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup obiektu, powinniśmy znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. Jest to ważne z kilku powodów. Po pierwsze, wybrana przez nas lokalizacja powinna być popularna wśród mieszkańców i turystów. Lodowisko montuje się na wypoziomowanym terenie z łatwym dostępem do przyłącza energetycznego i wodnego. Dzięki nim zapewnimy obiektowi właściwe funkcjonowanie. Dobry rozwiązaniem jest podłączenie do odrębnych źródeł prądu agregatu i pozostałych komponentów, takich jak oświetlenie oraz nagłośnienie. Poprawimy ten w sposób stabilność funkcjonowania obiektu.

Wynajem lodowiska – gdzie szukać ofert?

Na montaż lodowisk decydują się już nie tylko duże miasta, ale także samorządy gminne, właściciele centrów handlowych czy kin. Okazuje się też, że takiego obiektu nie musimy również kupować na własność. Ciekawym rozwiązaniem jest bowiem wynajem lodowiska. Usługa ta pozwala nam zaoszczędzić środki i nie martwić się o kwestie związane chociażby z przechowywaniem obiektu po zakończeniu sezonu. Więcej o tym przeczytasz w tym miejscu https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Współpracując z firmą oferującą takie rozwiązanie możemy być spokojni o każdy aspekt. Specjaliści pomogą nam bowiem w wyborze lodowiska, zajmą się jego montażem oraz przeszkoleniem pracowników, którzy będą odpowiadali za jego obsługę. Jeśli doszłoby do jakiejś awarii, możemy natomiast liczyć na szybkie wsparcie serwisowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here