Spinki do mankietów jako niezbędne akcesoria eleganckiego mężczyzny

Prawie każdy mężczyzna ma w swojej szafie przynajmniej jedną koszulę na spinki. Powód? Są zdecydowanie bardziej eleganckie od tych tradycyjnych, z guzikami. W przypadku panów, którzy pracują w zawodach wymagających przychodzenia do pracy w garniturze, taka męska biżuteria jest wręcz niezbędna i obowiązkowa. Warto pamiętać o tym, że spinki do mankietów mogą nadać charakteru całej stylizacji, dlatego ich wybór powinien być przemyślany i adekwatny do okoliczności.

Eleganckie spinki do mankietów to doskonałe uzupełnienie zarówno koszuli, jak i całego garnituru

Mężczyźni mają nieco ograniczony wybór, w kwestii biżuterii i akcesoriów, które mogą ożywiać ich stylizacje. Zegarki i spinki do koszuli należą do klasyki i ciągle są chętnie kupowane oraz dobierane specjalnie do różnych okazji. Jednak, jeśli chodzi o zegarek to sprawa nie jest tak prosta, ponieważ trudno być w posiadaniu kilku modeli, dobranych z myślą o różnym ubiorze czy uroczystościach. O wiele łatwiej jest delikatnie zmieniać swój wizerunek za pomocą spinek. Chociaż można pokusić się o zainwestowanie sporej ilości pieniędzy w tego rodzaju modowy gadżet, wcale nie jest to koniecznością. W sprzedaży jest wiele modeli męskich spinek, które są wysokiej jakości, a jednocześnie nie kosztują wiele – dzięki temu możemy mieć kilka modeli. Ta niewielka rzecz może naprawdę odmienić całą stylizację, nadać jej powagi i elegancji lub wręcz przeciwnie, nieco rozluźnić i pokazać zdrowy dystans do siebie i swojego ubioru. Wszystko zależy od tego na jaki wariant się zdecydujemy.

Nietypowe spinki do koszuli – kiedy klasyka spotyka się z nowoczesnością

Niesłabnąca popularność spinek do mankietów zainspirowała projektantów i różne firmy do tworzenia coraz to nowych modeli i wzorów, aby każdy mężczyzna mógł znaleźć coś dla siebie. W przypadku tworzywa z jakiego są one wykonane, zdecydowanie dominuje stal szlachetna wysokiej jakości, ale bez problemu znajdziemy również takie ze srebra lub złota. W sprzedaży przeważa klasyka, czyli głównie prostokąty lub kwadraty, matowe, połyskliwe, mieszane, gładkie lub z delikatnym grawerowaniem. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że sprawdzają się w każdej sytuacji: ślub, spotkanie biznesowe, ważna uroczystość, ale nie wszyscy mężczyźni są zwolennikami tak oszczędnej formy.

Niektóre sklepy dysponują o wiele szerszą ofertą i możliwością wyboru spinek spośród nawet kilkuset modeli, tak jest w przypadku internetowego sklepu Galante. Oprócz ponadczasowej klasyki, znajdziemy wiele ciekawych, nowoczesnych i nieoczywistych propozycji związanych z różną tematyką. Samochody, rowery, instrumenty, znaki zodiaku, zabawne napisy, kolorowe zwierzęta, gadżety – wszystko to (i wiele więcej) zostało umieszczone na spinkach do mankietów. Wbrew pozorom nie są to dodatki niepoważne, które nie pasują do eleganckiej koszuli i garnituru. Dobrane trochę na przekór, z przymrużeniem oka, będą uzupełnieniem stylizacji i to uzupełnieniem niebywale modnym. Nie trzeba zamykać się na nowości, ponieważ odrobina odwagi nie wyrządza żadnej szkody, ale miłośnicy klasycznej elegancji też mają szeroki wybór – wystarczy dobrze poszukać, a potem cieszyć się ciekawą stylizacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here