Twój Styl to w chwili obecnej jeden z najpopularniejszych magazynów dla ambitnych i niezależnych kobiet, które cenią sobie nie tylko wiedzę, ale również osobisty rozwój oraz kolorowy świat przyjemności i zabaw.

Dla kogo jest magazyn Twój Styl?

Twój Styl to najlepsza propozycja dla Pań ciekawych zmian i trendów, które panują w otaczającym je świecie. Magazyn od początku istnienia, bardzo mocno przywiązany jest do takich uniwersalnych wartości jak: miłość, przyjaźń, rodzina. Jest to fantastyczna lektura dla kobiet, które poszukują harmonii życia. Dla bardzo wielu osób, to właśnie Twój Styl stał się autorytetem w różnorodnych sprawach kobiet. Magazyn w bardzo przejrzysty sposób prezentuje zarówno polskich, jak i zagranicznych bohaterów w reportażach i wywiadach. W magazynie znaleźć można także ciekawe i pouczające artykuły na temat polityki, mody, urody, podróży, kuchni oraz zdrowia.

Oferta magazynu

Twój Styl, to nie tylko tradycyjny magazyn dla kobiet, ale jest także doskonałą instytucja, która znana jest chyba wszystkim Polkom. Magazyn organizuje bardzo wiele prestiżowych akcji. Mowa tutaj nie tylko o akcjach zdrowotnych i edukacyjnych, ale również o społecznych. Twój Styl bardzo często nagradza również najlepsze kosmetyki, ubrania, czy samochody. Kilka razy w roku magazyn wydawany jest z specjalnymi dodatkami modowymi i shoppingowymi, które cieszą się naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem. Od pewnego czasu systematycznie do magazynu dołączane są największe hity filmowe, czy też płyty z bestsellerami muzycznymi, lub interesujące książki.

Dlaczego warto zamówić prenumeratę magazynu?

Twój Styl spełnia cztery najważniejsze potrzeby każdej kobiety, dlatego też prenumerata tego magazynku, jest naprawdę warta rozpatrzenia. Po pierwsze magazyn doskonale pełni rolę informacyjną. Dzieje się to głównie za sprawą profesjonalnych publikacji z przydatnymi informacjami z zakresu nowinek ze świata mody, urody, czy też różnorodnych aktualności ze świata zdrowia, kultury i rozrywki. Po drugie magazyn pełni rolę edukacyjną poprzez kompleksową prezentację znanych osób i mocno rozbudowane działy kultury i psychologii. Magazyn dostarcza czytelniczą rozrywki, poprzez publikację interesujących artykułów o bardzo lekkim charakterze. Warte uwagi są przede wszystkim niespotykane nigdzie indziej felietony i humorystyczne reportaże w dziale kultura. Ostatnią potrzebą, którą zaspakaja magazyn Twój styl, jest nadawanie prestiżu, dzięki wysokiej jakości technicznej, ekskluzywnej szacie i prezentacji produktów z najwyższej światowej półki. W magazynie można znaleźć inspiracje modowe, które cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale praktycznie na całym świecie.

Prenumerata czasopisma dla firm

Prenumerata magazynu Twój Styl, to doskonała propozycja nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm, które mogą od prenumeraty odliczyć dodatkowo VAT. Prestiżowe magazyny są mile widzialne przede wszystkim w poczekalniach, aby umilić klientom czas oczekiwania w kolejce. Jeżeli chodzi o fakturę obejmującą prenumeratę w wersji papierowej, to pamiętać należy o tym, że podatek VAT można odliczyć w deklaracji VAT-7 nie wcześniej niż w miesiąc wystawienia faktury. Obowiązek podatkowy powstaje zawsze w momencie otrzymania całości, albo części zapłaty, jeżeli nastąpiła ona przed dostawę, albo z chwilą wystawienia faktury. Prawo do odliczania podatku VAT naliczanego z faktur (za nabycie prenumeraty) powstaje zawsze w okresie rozliczeniowym otrzymania faktury od wydawcy magazynu.

Czy prenumerata może być uznana jako koszt uzyskania przychodu?

Zgodnie z prawem, poniesione wydatki mogą być uznane za koszt uzyskania przychodu, tylko wtedy, gdy w rzeczywistości dotyczą prowadzonej działalności. W przypadku prenumeraty magazynu Twój Styl, bardzo łatwo jest udowodnić, że wiedza i informacje zawarte w magazynie pomagają przedsiębiorcy w pozyskaniu klientów i w codziennym prowadzeniu swojej firmy. Warto wspomnieć również i o tym, że zasada ta dotyczy także prenumerat dzienników ogólnopolskich, które bardzo często zawierają sekcje prawne i ekonomiczne.

https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-twoj-styl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here