konsole

Swoista wojna pomiędzy miłośnikami różnego rodzaju konsol trwa już w świecie graczy od lat. Czasami jednoczą się oni i walczą na wspólnym froncie swoistej fanowskiej „wojny” z graczami, którzy grają za pomocą komputera. Czasami jednak walczą między sobą. A porównania pomiędzy graczami Playstation i Xbox nigdy się nie kończą. Nie mają szans się skończyć, bo napędzają one rynek i motywują producentów konsol – Sony i Microsoft – do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dlatego regularnie wychodzą nie tyko nowe odsłony konsol, ale też specjalne gry, które przeznaczone są tylko i wyłącznie dla graczy danej platformy, a reszta musi się obejść smakiem. Także porównywanie tego typu gier pomiędzy fanami dorosło do rangi wielkiego wydarzenia i jest wykorzystywane w celach marketingowych przez firmy, które stoją za konsolami. Którą konsolę warto wybrać? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Co warto wiedzieć o konsolach, zanim podejmiesz decyzję o zakupie? Dowiedz się!

  1. Playstation 5
  2. Xbox series X
  3. Wybór odpowiedniej konsoli

PS5 – co warto o nim wiedzieć?

Playstation 5 to najnowsza odsłona kultowej i uwielbianej serii Playstation. Konsola od lat bije wszelkie rekordy popularności i należy do grona najczęściej wybieranych i najbardziej lubianych. Playstation 5 to konsola, która jeszcze nie zdążyła pojawić się fizycznie na półkach w sklepie, bo jej premiera przewidziana jest na okres bożonarodzeniowy w roku 2020, jeśli wszystko pójdzie po myśli producentów i nie dojdzie do żadnych opóźnień. Mimo tego Playstation 5 już rozpala wyobraźnię graczy. Porównywana jest do najlepszych komputerów przeznaczonych dla zapalonych graczy. Gracze kuszeni są także dużą dostępnością tytułów ekskluzywnych – Sony to producent, który ma pod sobą wiele różnego rodzaju studiów gier, z których część działa tylko w obrębie gier na konsole Playstation. Na wszystkich, którzy obawiają się, że gry z Playstation 4 nie będą działać na konsoli najnowszej generacji czeka też miła niespodzianka. Na Playstation 5 działać będą także gry wydane na konsolę niższej, starszej generacji. Jeśli zainteresowała cię oferta Playstation, zajrzyj tutaj: https://www.oleole.pl/cms/gk-playstation-5.bhtml i poszukaj konsoli dla ciebie.

A może Xbox?

Jeśli nie Playstation, to może Xbox serii X? To też bardzo lubiane i powszechnie rozpoznawalne konsole. Microsoft, który stoi za ich rynkowym sukcesem, od lat dokłada wszelkich starań, by konsola, a także gry, które na nią wychodzą były jak najlepsze i najbardziej dopasowane do potrzeb graczy. Fani konsoli typu Xbox zwracają uwagę na dużo lepszy system, który funkcjonuje w obrębie abonamentu dostępnego dla wszystkich posiadaczy konsol i na gry, które w jego ramach można co miesiąc otrzymać. Gracze Xbox wskazują też na to, że, choć gier wypuszczanych tylko i wyłącznie na tę platformę jest stosunkowo mniej, to są one bardzo dopracowane pod względem technicznym. Jeśli interesuje cię oferta związana z konsolami Xbox serii X, zajrzyj tutaj: https://www.oleole.pl/cms/gk-xbox-series-x.bhtml i poszukaj swojej konsoli.

Konsola dla ciebie – wybierz ją mądrze

Każda konsola ma swoje zalety i grono oddanych fanów. W tej sytuacji nie można mówić o złym wyborze, bo każdy wybór będzie tak samo dobry, jedynie inny. Zastanów się, która oferta przemawia do ciebie bardziej. W podjęciu tej decyzji może ci też pomóc przejrzenie tytułów ekskluzywnych, czyli takich, gier, które wychodzą tylko na daną konsolę i nie pojawiają się nigdzie indziej. Zastanów się, w co chciałbyś zagrać – to może ci znacząco ułatwić podjęcie decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here