dekoracje
fot. pexels.com

Coraz częściej wiele osób decyduje się na domówki i organizowanie różnych wydarzeń w swoim domu. Nie ma co ukrywać – ma to swój wyjątkowy klimat. Dziś podpowiemy Ci z jakich dekoracji możesz skorzystać, aby takie przyjęcie było udane nie tylko ze względu na pyszne jedzenie i atrakcje, ale również dzięki dekoracjom!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/walentynkowe-dekoracje-przepis-na-dobry-nastroj/

Gotowe rozwiązania

Obecnie w sklepach internetowych można znaleźć wiele firm, które oferują gotowe tematyczne zestawy dekoracyjne. Są to m.in. zestawy urodzinowe (na osiemnaste urodziny, pierwsze, urodziny dla chłopca i dziewczynki, dla seniorów), zestawy na wieczór panieński i kawalerski, a także inne – można powiedzieć, że uniwersalne. Najczęściej zawierają one balony, serpentyny, tabliczki z napisami i inne drobniejsze dekoracje, jak kolorowe wstążki czy ,,usta’’ na patyczku, okulary, czapki, jako fajne gadżety do pozowania do pamiątkowych zdjęć. Jeśli Twoje przyjęcie jest specyficzne, a okazja bardzo popularna, to na pewno znajdziesz w Internecie zestaw właśnie na taką okazję. Minusem takich zestawów często jest to, że same w sobie są dość ubogie jeśli chodzi o ilość elementów i często trzeba zamawiać dodatkowe gadżety. 

Inne dekoracje

  • Balony, ale nie takie zwykłe. Balony to w ogóle coś, co jest charakterystyczne dla różnych imprez i przyjęć. Warto jednak przygotować nietypowe balony. Zamów np. butlę z helem, aby z pompowania balonów zrobić dodatkową atrakcję wieczoru. Możecie również do środka włożyć napisane na kartce marzenie czy swoje imię i również puścić w powietrze. Dodatkowo, balony napełnione helem świetnie dekorują pomieszczenie. Można do nich przyczepić kolorowe wstążki i całość sprawi, że mieszkanie zyska cudowny charakter.
  • Gadżety do zdjęć to kolejny must have, jeśli chodzi o dekoracje. Mogą to być usta i wąsy przyczepione do patyczka, kapelusze, czapki, okulary i inne gadżety, które można założyć na siebie, by pozować w nich do zdjęć. Będzie to nie tylko świetna pamiątka, miło spędzony czas, ale też można je poukładać, pozawieszać i do czasu, gdy nie będą wykorzystane do zdjęcia będą stanowić świetną dekorację.

Przeczytaj też: http://e-chlopak.pl/robaki-na-kwiatach-i-w-ziemi-jak-sie-ich-pozbyc/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here