Karma Acana

„Jesteś tym, co jesz” – to powiedzenie przyjęło się w kontekście ludzkiego odżywiania. Jest jednak tak samo prawdziwe w stosunku do zwierząt. Sięgając po karmę dla psa lub kota, warto wziąć pod uwagę ich naturalne potrzeby. Nie mogą jeść pożywienia przeznaczonego dla ludzi. Karma Acana to jeden z najlepszych wyborów, ponieważ skupia się na odzwierciedleniu diety, która występowałaby w przyrodzie – gdyby kot lub pies zachowywali się tak, jak ich przodkowie.

Odpowiednia dieta dla psa

W naturze psy i wilki zaspokajają swoje potrzeby żywieniowe, spożywając całe zdobycze, zawierające przede wszystkim mięso. Mięso z mięśni upolowanego zwierzęcia dostarcza białka, a wątroba, nerki i żołądek – witaminy i minerały. Kości i chrząstki są natomiast źródłem wapnia i fosforu. Nie każda marka pożywienia dla psów uwzględnia ich rzeczywiste potrzeby. Karma Acana została stworzona w zgodzie z naturalnymi skłonnościami czworonogów. Większość opakowania to mięso (60-70%), natomiast aż połowa tego mięsa jest świeża. Druga część to mięso dehydratyzowane, pozwalające na dostarczenie jak największej ilości czystego białka. Co więcej, wszystkie te elementy klasyfikują się do spożycia przez ludzi! Pochodzą z ekologicznych hodowli. Karma Acana cechuje się więc niezwykle wysoką jakością. Psiaki kochają ją m.in. za różnorodność zawartości mięsa w opakowaniu. Pochodzi ono od różnych zwierząt, z uwzględnieniem podrobów i kości.

Karmy Acana – szeroki wybór produktów

Wśród produktów marki Acana można znaleźć warianty klasycznej karmy suchej, jak i tej przeznaczonej do zaspokojenia specjalnych potrzeb. W internetowym sklepie KrakVet można nabyć produkty stworzone w myśl precyzyjnie opracowanych receptur. Jest to m.in.:

  • Classic Dog – karma uniwersalna dla różnych psów, w różnym wieku, a zwłaszcza tych, które mają skłonności do alergii pokarmowych. Formuła nie zawiera bowiem zbóż o wysokim indeksie glikemicznym. Dzięki dodatkowi kwasów Omega, karma dba o odporność i piękno sierści.
  • Puppy Large Breed – karma dla szczeniąt dużych ras, bez zbóż, z dodatkiem cynku,
  • Grass-fed Lamb – monobiałkowa karma oparta wyłącznie na nowozelandzkiej jagnięcinie – idealna dla psich alergików. Jest lekkostrawna, a dodatek dyni, jabłek i innych warzyw i owoców wspiera trawienie oraz wypróżnianie,
  • Adult Light & Fit – karma dla nieaktywnych psów, która pomaga utrzymać optymalną wagę, masę mięśniową, kondycję i witalność.

Powyższe artykuły to jedynie kilka przykładów z bogatej oferty karm Acana. W celu poznania innych wariantów i złożenia zamówienia warto zajrzeć do taniego sklepu zoologicznego krakvet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here