Jak pięknie wyglądać w dniu ślubu – popularne zabiegi kosmetyczne

0
1423

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że w tym dniu nie tylko chcemy czuć się wyjątkowo, ale również wspaniale wyglądać. Z pomocą przychodzą nam zabiegi kosmetyczne. Oto najpopularniejsze z nich.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który silnie oczyszcza skórę i doskonale przygotowuje ją na przyjęcie składników odżywczych. Jej celem jest przywrócenie skórze pięknego wyglądu i blasku, co sprawia, że twarz wygląda promiennie i zdrowo. Po zabiegu warto poddać skórę dodatkowym zabiegom odżywczym, które dodatkowo ją nawilżą i odżywią, pozwalając osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Efekty mikrodermabrazji są widoczne bezpośrednio po zabiegu, a niewielkie zaczerwienienie wynikające z podrażnienia, jakie może się pojawić, znika w ciągu ok. godziny po zabiegu.

Zabieg mikrodermabrazji warto przeprowadzić nie tylko na twarz, ale również na szyję i dekolt. Większość sukien ślubnych mocno eksponuje te fragmenty ciała, dlatego tak ważny jest ich zdrowy i promienny wygląd.

Zabiegi na brwi i rzęsy

Piękna oprawa oczu to niezwykle ważny element całej stylizacji panny młodej. W tygodniu poprzedzającym ślub warto zadbać o regulację brwi oraz o ich przyciemnianie henną. Warto również zastanowić się nad zabiegiem przedłużania i zagęszczania rzęs, by zadawać szyku niezwykłym spojrzeniem spod wachlarza rzęs. Można również pomyśleć o liftingu rzęs, dzięki któremu rzęsy zostaną odżywione, podkręcone, a przy tym zachowają naturalny wygląd.

Zabiegi na dłonie

Ładnie wykonany manicure to absolutna konieczność, by panna młoda wyglądała w swoim najważniejszym dniu najpiękniej jak to tylko możliwe. W tygodniu poprzedzającym ceremonię powinna się ona poddać zabiegowi manicure, by jej ręce wyglądały elegancko. Jeśli paznokcie są w kiepskim stanie, to warto skorzystać z zabiegów odżywczych, a nawet z możliwości rekonstrukcji paznokcia.

Modelowanie sylwetki

Niejedna panna młoda nie jest zadowolona ze swojej figury i przed ślubem decyduje się zrzucić kilka kilogramów. Sama utrata wagi nie gwarantuje jednak ładnego wyglądu skóry, bo zdarza się, że traci ona elastyczność, staje się wiotka i pomarszczona. W takich sytuacjach warto skorzystać z zabiegów modelowania sylwetki.

Jednym z polecanych jest body wrapping, który pomaga poprawić wygląd skóry, przywrócić jej jędrność oraz wygładzić i nawilżyć skórę. Istotą tego zabiegu jest zastosowanie na skórę odpowiednio dobranych kosmetyków, a następnie zawinięcie jej specjalną folią. Dzięki właściwej technice zawijania pobudza się krążenie podskórne, co pozwala w szybki sposób pozbyć się toksyn zalegających w organizmie.

To tylko najpopularniejsze zabiegi, które warto wykonać przed ślubem. Ich zaletą jest to, że efekty widać od razu po zabiegu, dzięki czemu nie wymagają one wcześniejszego przygotowania. Inne zabiegi, takie jak mezoterapia, dają jeszcze lepsze efekty, ale po ich zastosowaniu twarz nie wygląda dobrze przez kilka dni, więc nie nadają się do stosowania bezpośrednio przed ślubem. Więcej informacji znajdziesz pod adresem http://jadoreinstytut.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here