siatka pcv

Siatki pcv to przede wszystkim  estetyczne i szybkie do montażu produkty do wykonania ogrodzenia. Siatki ogrodzeniowe mają wiele zastosowań .  Pozwalają na oddzielenie się od  sąsiada, jak również ułatwiają zabezpieczenie miejsc wymagających zachowania szczególnej ostrożności, na przykład podczas budowy. Siatki ogrodzeniowe ze względu na neutralną estetykę, łatwość montażu i bardzo niską cenę nie tracą swojej popularności. Posiada również dużą odporność na czynniki atmosferyczne, w tym działanie promieni UV. Jest ona również idealna dla osób, które chcą ogrodzić bardzo dużą powierzchnie działki ponieważ na pewno nie będzie to dla nas duży koszt.

Niewygórowana cena

Siatka ogrodzeniowa pcv ma naprawdę dużo zalet, dzięki którym jest tak chętnie wybieranym materiałem ogrodzeniowym. Ale najważniejszym czynnikiem jest przede wszystkim cena. Siatka pcv jest bardzo tanim rozwiązaniem dlatego też najczęściej użytkowanym. Najbardziej opłacalne dla nas będzie jeśli zakupimy ją u producenta. Możemy wówczas liczyć na niższą cenę bez marży oraz liczne rabaty i promocje. Montaż siatki pcv będzie zatem najlepszym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na osiągnięciu jakichkolwiek oszczędności.

siatki pcv zyskują na popularności

Prosty montaż bez fachowców

Siatka pcv charakteryzuje się dobrą wytrzymałością oraz elastycznością. Dodatkowo można postawić ją na nie równym terenie. Warto jeszcze zaznaczyć, że siatkę ogrodzeniową pcv bardzo  łatwo i szybko można naprawić, ale także ją przedłużyć, skrócić lub zmienić jej położenie. . Zaletą takiej siatki jest to, że może być ona wykonana w różnych kolorach: grafitowej, zielonej, czarnej czy  brązowej. Dodatkowe zalety to bardzo zróżnicowana  wielkość oczek czy grubość drutu, które dopasujemy do naszych potrzeb oraz możliwość postawienia jej nawet na nie równym terenie. Wybierana jest ze względu na niską cenę oraz jej wysoką wytrzymałość.

Jak powinna być montowana siatka PCV?

Zaletą siatki pcv jest nie tylko trwałość ale również  jest bardzo lekka. Bardzo często używana jest w hodowli drobiu. Dodatkowo świetnie nadaje się na ogrodzenie kojca dla psa. . Oprócz ocynkowanego drutu, jest ona również pokryta dodatkową warstwą ochroną w postaci tworzywa PVC , dzięki czemu jest chroniona przed korozją. Aby ją odpowiednio zamontować musimy najpierw  ustawić słupki początkowe oraz słupki narożne. Pomiędzy tymi słupkami  muszą zostać rozprowadzone druty naprężające, rozkładane po jednym u góry, na środku oraz na dole ogrodzenia. Ostatnim krokiem przed naciągnięciem sitaki jest zamocowanie drutów naprężających do słupków za pomocą napinaczy. Pamiętać należy  jednak, że jeśli nasz płot z siatki pcv ma być tylko rozwiązaniem tymczasowym, to możemy zastosować gorsze jakościowo materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here