Jak estetycznie, ekologicznie i efektownie zapakować butelkę z winem?

0
2093

Od teraz wysyłka butelki wina jest jeszcze prostsza! Szklane butelki to z pewnością niełatwy produkt do wysyłki, bo przecież nikt nie chce aby jego butelka wina dotarła do klienta w zmienionej formie. Dzięki naszym innowacyjnym produktom zabezpieczanie butelek wina oraz innych szklanych opakowań do wysyłki jest jeszcze prostsze.

Innowacyjnym produktem jest owijka ochronna – rewolucyjny produkt, który bezpośrednio chroni butelkę przed uszkodzeniem ściśle dopasowując się do niej, a dodatkowo sprawia, że produkt wygląda oryginalnie. Ochrona szklanych opakowań w formie owijek wykorzystywana jest do zabezpieczania produktów w szklanych opakowaniach podczas transportu, ale nie tylko. Niebanalny wygląd owijki sprawia, że może być stosowana do pakowania prezentów, jako zamiennik tradycyjnej torebki na wino. Kraftowa barwa i unikalna falista faktura sprawia, że zapakowany produkt prezentuje się efektownie i elegancko.

papier

Głównym założeniem tego rodzaju opakowania na wino jest zapewnienie ochrony przesyłanym produktom. Specjalnie opracowana technologia, dzięki której uzyskuje się specjalną strukturę falistą owijki gwarantuje ochronę przed szkodliwymi wstrząsami. Nawet jeśli dojdzie do upadku zapakowanej w owijkę butelki produkt nie zostanie uszkodzony. Warto zauważyć, że formuła samej owijki jest bardzo elastyczna, dzięki temu ściśle przylega do butelki. Przylega, ale jednocześnie nie niszczy przy tym etykiet produktowych.

To co cechuje tą formę ochrony szklanych butelek, czy opakowań jest ich łatwość użycia. Produkt sam w sobie jest gotowy do użycia, bez zastosowania dodatkowej taśmy, czy kleju. Wzmocniona dolna część dodatkowo zapobiega wyśliźnięciu się pakowanego produktu. Opakowanie na butelki (wino, whisky,brandy) występuje w różnych rozmiarach, dlatego może zostać dopasowane do butelki o różnych wymiarach.

butelka

Opakowanie wysyłkowe na wino w formie owijki ma szerokie zastosowanie, od pakowania butelek z winem po inne produkty w słoikach takie jak kosmetyki, produkty spożywcze, galanteria, akcesoria do wystroju wnętrz. Ponadto sprawdza się znakomicie do zabezpieczania wyrobów ceramicznych i rękodzieła.

Atut produktu jaki należy podkreślić jest jego ekologiczność, wykonany został z papieru pochodzących z lasów kontrolowanych. Ponadto owijka została zaprojektowana tak aby wspierać ideę zero waste, dzięki wytrzymałości może być wielokrotnie wykorzystywany nie generując dodatkowych odpadów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here