strefy erogenne mężczyzn

Męskie czułe punkty nie są tak rozproszone po całym ciele jak kobiece strefy erogenne. Składają się bowiem, jakby mogło być odmiennie, wokół męskich genitaliów. Więc podczas gry miłosnej obowiązkowo te tylko miejsca powinnaś zwłaszcza dopieszczać oraz na nich skupiać główną uwagę. Ale absolutnie nie tylko! Dotykając różnych punktów na jego ciele także sprawisz mu przyjemność, a chociażby spotęgujesz jego doznania. Składa się, iż erotyczne czułe miejsca na ciele każdego człowieka są rozmieszczone niepowtarzalnie, a więc nie dostaniesz gotowej odpowiedzi gdzie oraz jak rozmieszczone są magiczne punkty. Musisz pobawić się w odkrywcę ;). Jednak toż w gruncie rzeczy dobra wiadomość. Studiując erotyczną mapę męskiego ciała pamiętaj, iż upodobania seksualne, i strefy erogenne to niezwykle indywidualna sprawa. To co dla jednego ludzie będzie bardzo podniecające, innego może irytować czy wręcz sprawiać mu ból. Zdecydowanie warto eksperymentować, próbować jeszcze to nowych pieszczot oraz lokalizacji, oraz tak otwarcie rozmawiać ze sobą o tym co nas podnieca, a co nie. W czym czujemy się komfortowo, a z których pieszczot wolimy zrezygnować.

Męskie strefy erogenne: uszy

Wielu panów uwielbia lizanie, ssanie oraz lekkie podgryzanie uszu. Istotne są tu nie tylko doznania dotykowe, a również słuchowe (a u pewnych tylko one odgrywają ważną funkcję przy pieszczotach tego miejsca). Jeśli pobudzasz ustami uszy faceta, słyszy on twój przyspieszony oddech a to niezwykle bardzo go pobudza.

Męskie strefy erogenne: ramiona, kark, szyja oraz głowa

Prawie każdy mężczyzna lubi masowanie oraz drapanie karku i ramion. Chociażby gdyby nie robi to na niego podniecająco, to pomaga się odprężyć oraz dotlenia mózg, i więc ma już niezaprzeczalny nacisk na sprawność fizyczną (najważniejszym organem płciowym jest mózg – ale to on wszystkim steruje). Wielu ludzi lubi również drapanie za uszami, a chociażby lekkie szarpanie za włosy nad karkiem. Przetestuj również miejsce między żuchwą a jabłkiem Adama – u sporej części facetów punkt tenże jest bardzo wrażliwy. Należy delikatnie pieścić go ustami oraz językiem.

jak dotykać faceta czyli strefy erogenne mężczyzn

Męskie strefy erogenne: sutki

Tak, u panów te są to strefy erogenne. Nie zamierza tutaj jednej prawej instrukcji obsługi dla wszelkich – jeden lubi, jeśli go pieścić delikatnie, wręcz samym oddechem czy tzw. pocałunkiem motyla (czyli muskać rzęsami), drugi woli mocniejsze pocałunki oraz ssanie, trzeci nie będzie miał nic przeciwko przygryzaniu. Jednak zawsze lepiej zaczynać od delikatnych pieszczot oraz powoli zwiększać ich natężenie, bo za mocne pieszczoty sutków potrafią powodować ból.

Męskie strefy erogenne: tyłek

Kolejna strefa erogenna u faceta – pupa. Im bliżej odbytu, tym silniej unerwiona. A wedle seksuologów męski punkt G znajduje się właśnie wewnątrz odbytu. Z pewnością partner nie będzie miał nic przeciwko temu, aby miętosić jego pośladki oraz drapać go po nich, chociażby w pobliżu odbytu. A co do bardzo wyczerpujących pieszczot tego stanowiska to warto się upewnić, lub on je lubi. Bo jednak jest to istotna męska strefa erogenna, wielu ludziom kojarzy się ona właśnie z wydalaniem czy z pieszczotami oraz stosunkami homoseksualnymi. Oraz więc mało który będzie zachwycony, gdy znienacka wepchniesz mu palec w tyłek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here