Cellulit na udach i pośladkach, a nawet brzuchu czy ramionach to problem, z którym zmaga się nawet 80% kobiet. Większość z nas stara się zwalczać cellulit przy pomocy domowych metod ,,leczenia”, np. ręcznych masażerów i balsamów do ciała, a przy tym odpowiedniej diety i ćwiczeń. Niestety, domowe metody walki ze skórką pomarańczową nie zawsze okazują się tak skuteczne, jak byśmy tego oczekiwały. Na szczęście z pomocą przychodzą nam nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a w szczególności endermologia, czyli technika masażu próżniowego. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg!

Endermologia a tradycyjny masaż na cellulit

Masaż jest znaną od lat metodą na zachowanie pięknego, młodego i szczupłego wyglądu ciała. To jak najbardziej skuteczny sposób na poprawę krążenia krwi i limfy oraz rozbijanie złogów uporczywej tkanki tłuszczowej. Jeszcze do niedawna wykorzystywano w tym celu wyłącznie metodę klasycznego masażu ręcznego, np. z dodatkiem specjalnym rollerów, czy technikę masażu bańkami chińskimi, podczas gdy dziś możemy korzystać z tak nowoczesnej metody, jaką jest masaż próżniowy wykonywany przy pomocy Alliance LPG Endermologie. Ta pochodząca z Francji technologia ma wyraźną przewagę nad tradycyjnymi sposobami walki z cellulitem – jest w stanie nie tylko usuwać cellulit, lecz także modelować i wyszczuplać ciało, ujędrniać skórę, a także walczyć z nadmiernym napięciem mięśni, obrzękami czy nadmiarem toksyn w organizmie.

Endermologia jako sposób na cellulit. Jak to działa?

Endermologia to rodzaj masażu podciśnieniowego, który obecnie najlepiej radzi sobie z takimi niedoskonałościami, jak cellulit. W Klinice Miracki w Warszawie znajduje się najnowocześniejsze urządzenie służące endermologii – Alliance, które wyróżnia się specjalną głowicą zabiegową o zintegrowanym działaniu antycellulitowym, ujędrniającym i wyszczuplającym. Dzięki jego wyjątkowym parametrom jesteśmy w stanie nie tylko uporać się z cellulitem, lecz także miejscową otyłością, np. na brzuchu, biodrach, udach czy ramionach. Warto przy tym zaznaczyć, że to urządzenie bardzo precyzyjne – działa dokładnie w tym miejscu, w którym powstaje cellulit, stymulując komórki organizmu do odbudowy. Podczas zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach przy pomocy elektronicznie sterowanych rolek, dzięki czemu pobudza się krążenie i metabolizm, a toksyny i tłuszcz są usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Próżniowy masaż antycellulitowy – jakie efekty?

Bardzo dużą zaletą zabiegu endermologii przy pomocy urządzenia Alliance jest też to, że poprawa wyglądu ciała widoczna jest już po wykonaniu trzech pierwszych zabiegów. Oczywiście, dla uzyskania jak najlepszych rezultatów specjaliści z Kliniki Miracki zalecają wykonanie całej serii zabiegów, jednak w porównaniu z innymi urządzeniami efekt poprawy wyglądu ciała można zauważyć dużo szybciej.

Więcej informacji na temat nowoczesnego zabiegu endermologii znajdą Państwo na stronie: http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/masaz-prozniowy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here